Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akik elváltak és közösen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik elváltak és közösen nevelik a gyereküket, hogyan oldják meg azt?

Figyelt kérdés
Köszönöm.

2020. márc. 6. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én környezetemben pl a gyerek az anyánal van elhelyezve, de az apának vannak fix napjai amikor nála van a gyerek(egy hétköznap délután és 2 hetente hétvége).


Igazából minden rajtatok múlik, hogy hogyan beszélitek meg. A bíróság döntése se szent és sérthetetlen. Lehet, hogy a gyereklathatas 2 hetente hétvégén van, de ettől függetlenül is találkozhat a gyerekkel hozhatja-viheti oviba/suliba.

2020. márc. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy van, elviszi szerdán, illetve minden második hétvégén. De akkor viszi el, amikor akarja, és ha bármelyikünknek dolga van, természetesen kisegítjük a másikat. Rugalmasak vagyunk e téren.
2020. márc. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkoromban nálunk nem volt láthatás, akkor találkoztam apámmal, amikor akartam. 10 voltam mikor elváltak, szóval már nem kellett anyámmal beszélnie, velem is megtudta beszélni, hogy ráérek-e aznap, másnap, szombaton, jövőkedden, stb. Ha elvitt valahová akkor nyilván beszélt anyámmal, de általában a nagymamámnál találkoztunk. Nálunk azért is volt erre szükség, mert apám mozdonyvezető volt, így lehetetlen lett volna, hogy minden második hétvégén elvigyen. Én dönthettem el, hogy mikor találkozok apámmal, nem volt semmi kötelező, és ez így jó is volt mindannyiunknak.
2020. márc. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi is közös felügyeletet kértünk. 12 éves a gyerek, akkor jön megy amikor akar. A fix, előre tervezett programokat az apjával megbeszélem, illetve a nyaralást is úgy időzítjük, hogy ne húzzuk keresztül egymás lefoglalt útját.
2020. márc. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!