Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hány hónap után mutatta be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány hónap után mutatta be nektek apátok/anyátok az új nőjét/kaniját?

Figyelt kérdés
Azokra gondolok itt, akiknek a szülei elváltak.

2020. júl. 18. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Millió éve volt, és nem volt bemutatás, csak egyszerűen ott volt.
2020. júl. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Kb. fél év után, addig nem is tudtam róla. Ja és már együtt is éltek hónapok óta, de arra a pár napra mikor mentünk hozzá hétvégére az öcsémmel, mindig elment és így maradt titokban. Hogy mi értelme volt, azt nem tudom, hiszen ha már összeköltöznek, akkor szerintem van annyira komoly a dolog, hogy be lehessen mutatni. Apám "nagyon" ért a komolyabb dolgok közléséhez, eddig minden ilyet az utolsó pillanatban közölt. Mármint szó szerint, már szálltam volna ki a kocsiból, mikor mellékesen közölte mint valami semmiséget, hogy "amúgy van itt egy néni". Nem viccelek, tényleg ezt mondta és ennyivel le is volt zárva az egész. 17 éves voltam, szóval még csak ezzel sem magyarázható.
2020. júl. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!