Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van itt olyan, akinek tönkrete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek tönkretette a házasságát a férj számítógépesjáték-függősége?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, eljutottam arra a pontra, mikor már nem bírom tolerálni a mennyiséget és sajnos se a szép szavak, se a viták, se a könyörgések nem segítettek... :/


Mióta küzdöttetek a problémával, mikor rájöttetek, hogy tènyleg sosem lesz változás?



2020. nov. 15. 20:34
 1/5 Hellmano ***** válasza:
94%
Nekem volt egy ilyen csoporttársam anno egy tanfolyamon. Lezüllött figura volt feleséggel és 2 gyerekkel. Állandóan komás fejjel jött a suliba, mert egész éjjel játszott a családjával nem is foglalkozott, pedig magához képest még minőségekkel job volt a felesége, mint ő maga. Bár nem ismertem régebben a figurát lehet fiatalabb korában jobban tartotta magát, de olyan szinten elnyelte az online játékok világa, hogy az már átlépte a beteges szintet is csak arról tudott beszélni semmi másról. Mikor azt mesélte nekünk, hogy valamilyen játékban az egyik városból a másikba több órás a repülőút valamilyen szörny hátán és azt kell nézni, akkor azt mondtam ez már tényleg beteg :D Később tudtam meg évekkel rá, hogy aztán el is váltak, mert nem tudott kijönni ebből a függőségéből soha, talán mai napig sem. Már, pedig majdnem 50-es korosztályról beszélünk.
2020. nov. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki karácsonyra egy rtx 3090 videokártyát, a villanyórát meg irasd a nevére! Attól abbahagyja, ne félj. D:
2020. nov. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Én ezért nem jönnék össze ilyen pasival. Családos, dolgozó embernél nem fél bele ilyesmi, de amúgy is gáz a játékfüggőség.
2020. nov. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Én elég sokáig toleráltam, első kapcsolat volt, 8 év után szakítottam vele. Utána volt még két kapcsolatom, 3 és 8 hónapos, ők is játékfüggők voltak, de ezeket már nem húztam sokáig. Utána jött a jelenlegi párom, aki már a férjem, aki végre egy normális, kedves, figyelmes férfi, soha nem játszott ilyen hülye játékokon és nem is vágyik rá.
2020. nov. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Bár az én házasságom még létezik papíron, valójában tönkrement. A mai napig nem tudom eldönteni, hogy a játékfüggősége miatt, vagy azért játszott/játszik annyit, mert nem is szeretett.

Nekem nem sürgős a válás, gyerekeink vannak, apának lényegesen jobb, mint férjnek. Én a házasságban töltött évek alatt adtam fel, de nem úgy, hogy elváltam- még, hanem érzelmileg elengedtem. Nem érzek iránta tiszteletet, hidegen hagynak a gondolatai, nem beszélgetek vele, csak ha van kérdése. Nem számítok rá, mint férjre, neki pedig semmi sem számít, csak hogy játszhasson. Annak örülnék a legjobban, ha "elvinné" magával valaki. Nekem nincs szívem a gyerekeimet megfosztani tőle....

2020. nov. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!