Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás de a férjem csak közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás de a férjem csak közös gyerekfelügyelet mellett megy bele.Ti belemennétek?

Figyelt kérdés
2020. nov. 24. 11:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%

Hát ha megoldható akkor valahol erkölcsileg úgy érezném ez a helyes.

De a gyakorlatban nem tudom hogy tud egy ilyen felállás működni.

2020. nov. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Ez lenne a dolgok rendje. Ha rendes ember, csak már nem működik a kapcsolat, akkor ez az ideális. Ha azért válnék mert iszákos és veri a gyereket, akkor nem mennék bele.
2020. nov. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
73%
Ő tán nem ugyanolyan szülője a gyereknek mint te?
2020. nov. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Ha a gyereknek így a legjobb, akkor igen.
2020. nov. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%

Csak akkor ha bizol a volt férjedben hogy apaként helytáll.

Ha tudtok kommunikálni, mert az elengedhetetlen.

2020. nov. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%

Hát nézd, ő is ugyanúgy a szülőjük, mint te, ugyanannyi joga van.


Mi lenne, ha ő kapná a felügyeletet és te csak annyiszor láthatnád a gyerekeidet, amennyi alkalmat neki szánsZ?

2020. nov. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%

Ha a (volt) férj alkalmas apának, akkor mindenkinek ez a legjobb (pláne, ha esetleg a gyerek még apás is). A gyerek mindkét szülőjével fenntarthatja a normális, egészséges kapcsolatát, és kevésbé sérül. Az anyának és az apának is lesz ideje saját magára és egy új párkapcsolat kialakítására, ha eljön az ideje.

De ehhez az is kell, hogy ti ketten normálisan tudjatok beszélni egymással.


Persze, ha az apa iszákos, bántalmazó, akkor ne menj bele.


Ugyan hivatalosan nálam nem volt osztott felügyelet (én voltam a gyerek), de nagyon rugalmasan volt kezelve, mikor hol vagyok. Ez sok szempontból nagyon jó volt nekem, utáltam volna, ha csak kéthetente hétvégén láthatom apámat... Az árnyoldala az volt, hogy nagyon fújtak egymásra, főleg apám anyámra (aki soha nem kért tőle gyerektartást, ráadásul az ő házában maradhatott, és fizette a rezsit helyette...), ami meg eléggé mérgezte az életemet.

Szóval próbáljátok meg nem a saját (sokszor kicsinyes) érdekeiteket nézni, hanem hogy a gyereknek mi lesz jó.

2020. nov. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%
Nem szükséges a beleegyezése a váláshoz.
2020. nov. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
A váláshiz nem kell a beleegyezése. A gyerekelhelyezes külön dolog.
2020. nov. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%

ahogy #8 és #9 mondja.


Nincs olyan, hogy "nem megyek bele a válásba, csak"


Beadod a válókeresetet, utána pedig a vagyont, és a gyermek felügyeletet majd az eljárás során elrendezi a bíróság.

2020. nov. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!