Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elválnátok amiatt ha a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnátok amiatt ha a feleségetek hasa tele lenne terhességi csíkkal?

Figyelt kérdés
2020. nov. 27. 18:52
1 2 3 4
 31/39 Souky válasza:
100%
Nem
2020. dec. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Nekem van egy kislányom, 3 éves. Nagyon hízásra hajlamos vagyok, tini koromban vertem a 70-kg-ot is a 165 cm-hez. 53,5 kilóval lettem terhes, 60 kilóval vittek be császárra sajnos. Mikor hazajöttünk még 3 kg víz ment le rólam és 49 kg lettem valójában. Nem volt jó. Rögeszmésen féltem attól, hogy elhízok terhesség alatt. A melleimet nem féltettem, mert az sajnos genetikai okok miatt sose volt feszes. Vannak striáim is, de engem nem zavar. A páromat sem zavarja. Neki a mellem is tetszik így, mindig azt mondja, nem érti, mi a bajom velük. Ha lenne elég pénzem, tuti elmennék megműttetni, de ez kb sose fog megtörténni. Én azt gondolom, biztos hogy izgatóbb egy feszes cici, de ez van. Én is próbálom a legjobbat kihozni magamból. 2 évembe telt, mire megint 54 kg lettem, mert mindig volt valami, ami miatt nem tudtam rendesen enni. Csak azért írom le ezeket, mert akinek csak a test számít, arra nem tudok mit mondani. Egy másik ember fejlődik a nő hasában és ha előlről kezdeném a terhességem, nem agyalnék ennyit azon, hogy mennyit hízok. Ez is társadalmi nyomás. Nekem is megváltozott a testem, szélesebb lett a csípőm, na és. Szerintem a babavárás az egyik legszebb dolog a világon és ráér utána az ember fogyni.
2020. dec. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

Megmondanátok, hogy miért hazudnak itt a férfiak? A nyáron hazalátogattam Magyarországra, tudtam hogy évek óta rosszabbodott ott a helyzet elhízás tekintetében. Nos, amit láttam:

nyár, Velencei-tó, legnagyobb döbbenetemre minden 2. hölgy súlyosan elhízott, nem csak pár kg feleslegről beszélek, többségüket fiatal lánynak saccoltam(kb. 20-22 év stb). Kivétel nélkül mind párjukkal voltak, akik legtöbbször cingár, vékony férfiak voltak..

Ezzel szemben én a 34 évemmel simán vertem a fiatal lányokat..én is lehetnék már elhízott, meg 70-75 kg, striás és narancsbőrös, csak én odafigyelek magamra és nem vagyok lusta edzeni. Nem bántani szeretném a hölgyeket, csak azt mondom, nekem ne írják itt a férfiak, hogy náluk ez kizáró ok és emiatt dobnák a gyerekük anyját miközben egész mást látni az utcán..

2020. dec. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

33-as, abban igazat adok neked hogy Magyarország nem a bomba nők (és bomba férfiak) országa, a sok fanyalogva méeg csak ott veri a nyálát.


Amiben nem értek egyet veled, azok a terhességi változások, sajnos a striák meg a kötényhas kialakulása genetikai eredetű, azon nem múlik semmi, hogy edzel-e. Attól még lehet durván striás hasad.

2020. dec. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
Én mindenkit megértek. De egy férfi hogy várhatja el egy várandós nőtől hogy sportoljon? Bevallom őszintén én mindent megeszek amit csak megkívánok, mert ez egy állapot és nem vonhatom meg magamtól a dolgokat. Hála istennek narancsbőrös egyáltalán nem lettem, viszont striákból van bőven, hasam alja, fenekem, mellem is most már. É úgy gondolom rá érek foglalkozni vele a pici megszületése után is. Férjemnek nem tetszik, de ez van. Itt elsősorban az a fontos hogy egészséges legyen a pici. Aki nem így gondolja, az csak a külsőségekre megy.
2020. dec. 5. 15:19
 36/39 anonim ***** válasza:
0%
Nem feltétlen a sport, csak nem értem mitől ez a súlyos tömeges elhízás. Máshol se egészségesebb a konyha..És a környezetemben is látom, hogy semmi igényük nincs a férfiaknak a párjuk megjelenését illetően és ez már fiatal kortól jelen van. Ennek fényében ledöbbentem, hogy sokan mégis itt reklamálnak, ha várandósan már nem ugyanolyan a párjuk teste.
2020. dec. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy a stríákkal utólag már hiába foglalkozol, azok bizony maradnak. Majd megszokja a férjed, vagy nem.
2020. dec. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 Leveltetu ***** válasza:

#33 "Megmondanátok, hogy miért hazudnak itt a férfiak?"...Miert tennenk ilyent?....Az, hogy tobb fajta ferfi van, mas mas intelligencia szinttel illetve ertekrendel azt nem lehet limitalni egy kerdesre. Van akinek van eleg esze ahoz, hogy elfogadja a valtozast es eljen vele, van aki ezt nem tudja feldolgozni stb stb....nem vagyunk egyformak.

Nyilvan a kerdes nem errol szolt.

Kedves kerdezo, jol latod a dolgot, a pici es a te egesseged a fontos, az alakod formalhatod utana is es a striakkal is raersz foglalkozni...addig is kenegesd kremmel, hogy enyhits a kinezeten es maradjon rugalmas a borod amennyure lehet....a parod meg egy barom ha emiatt hisztizik...nem hinnem, hogy egy Adonisz kinezetu fazon lenne...majdcegyutt jarhattok terembe..🙂

2020. dec. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Elég suttyó a férjed!

Mindjárt apa lesz, arra készüljön, ne a hasad csíkjaira.

2020. dec. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!