Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha valaki elvesztette a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki elvesztette a munkáját és már nem fog semmilyen juttatást kapni akkor a gyt-t mi alapján kell fizetnie vagy ez hogy működik?

Figyelt kérdés
Eddig mindig volt fizetve elmaradás nélkül, azonban most elvesztette az állását és nem tud fizetni. Lakhatása is csak szívesség alapon megoldott.

2020. nov. 29. 10:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
47%
A börtönben munkára fogják és azt utalják a gyereknek. Még a lakhatasod meg a kaja is megoldott. Komolyra fordítva a szót azért szerintem ha minimális normális viszony van az exel akkor meg lehet vele beszélni.
2020. nov. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nem én rólam van szó, csak a lakhatása van megoldva érkezése nem igazán. De Nemhinném , hogy a börtön a megoldás csak mert pillanatnyilag nem talál állást.
2020. nov. 29. 10:41
 3/26 anonim ***** válasza:
46%
A börtönhöz kéne az is, hogy önhibájából ne tudjon eleget tenni a tartási kötelezettségének. Akinek nincs munkája, jövedelme, vagyona, az miből fizessen? Ki kell addig bekkelni, amíg nem talál magának munkát és tud fizetni.
2020. nov. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Egy nagyon jó ismerősről van szó, ügyvédre sem telik, hogy mik ilyenkor a lehetőségei hivatalosan.

December hónapban már egy Ft juttatásra sem jogosult.

2020. nov. 29. 11:12
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Munkanélküliből is fizethet.

Illetve az anya igényelhet állami gyerektartást.

Nekem is kellett, mert exem feketézett másfél évig, utána meg vett egy autót.

Az átírás után le is foglalták nem sokkal.

2020. nov. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Nem kap munkanélkülit, mert már volt 3 éven belül munkanélküli és nincs annyi napja bedolgozva.


Az állami igénylés az hogy működik?

2020. nov. 29. 11:27
 7/26 anonim ***** válasza:
80%

Az állam nem fogja a szülő helyett fizetni, csak megelőlegezi, aztán kamatostul fizetheti vissza.

Meg kell beszèlni a másik szülővel, hogy ideiglenesen nem tud fizetni a nehèz helyzete miatt, de pótolja ahogy teheti. Normális viszony esetèn ez tud működni.

Aztán keressen munkát, akármit. Ha ő nevelnè a gyereket, nem tehetnè meg, hogy munkanèlkülikènt üljön a babèrjain.

2020. nov. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Ez nem megtehetem nem tehetem kérdése, sajnos ilyen a helyzet.

Neki sem poén,hogy szivesegbol lakik valahol és akkor eszik ha épp megkínálják ha meg nem kínálják így járt.

2020. nov. 29. 13:29
 9/26 A kérdező kommentje:
Az állami megelőlegezést szeretne intezni az exe nem megértő ez ügyben. Én néha étellel segítek neki de anyagilag nem tudok.
2020. nov. 29. 14:24
 10/26 anonim ***** válasza:
42%

Az állami megelőlegezès legalább 6 hónapos elmaradás után igènyelhető.

Úgyhogy nem marad más egyenlőre, csak a türelem.


[link]

2020. nov. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!