Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férfiak, ha 5 évvel a válás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha 5 évvel a válás után is még nagyon betudnál idegesedni az exedre a közös gyerekek stb. miatt akkor az azt is jelentheti, h még mindig éreztek iránta vmit?

Figyelt kérdés
Pl megy a veszekedés a közös gyerekeken, pénzen, normális, h 5 év után is ideges az ember?Aki vált már el az írjon.
2010. aug. 12. 15:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%

Az apának is ugyanannyi joga van beleszólni a gyerek nevelésébe és a vele kapcsolatos anyagiakba, mint az anyának. Ha nem tudnak megegyezni, akkor veszekednek, ha veszekednek, nyilván ideges mindenki.


Szerintem ha éreznél iránta valamit, akkor nem veszekednétek.

2010. aug. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A gyűlölet is érzelem...
2010. aug. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

Abszolút egyetértek a kérdezővel.

Magamon is ezt tapasztalom.

2010. aug. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez pontosan olyan dolog, amit csak te tudhatsz.


De nem mindegy, hogy min idegesedsz be. És most nem arra gondolok, amire ráfogod. Ha pl. azon veszekedtek, hogy nem jön idöbe a gyerekért, az azért idegesít, mert a gyerek rossz példát lát, vagy mert téged vesz semmibe az ex. Nem mindegy.

2010. aug. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

Sok múlik az okon, amiért elvált egy pár. Számít az alaptermészet, a megbocsájtó képesség, az EGO-n esett sérelmek feldolgozása is.


Mi pl 6 éve váltunk el 22 év házasság után, de egyáltalán nem tudunk kommunikálni még akkor sem, ha van 2 gyerekünk.


Indulatokat váltunk ki egymásból, ezért inkább nem beszélünk.


Sokan azt mondják, a gyűlölet és a szeretet édestestvérek. Hát nem tudom, én nem így érzek.

2010. aug. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

Milyen szóösszetétel az hogy "betudnál idegesedni"?

AZT,hogy érzel e valamit az exed iránt,nem az mutatja meg, hogy dühös leszel,ha a gyerekekről van szó.

Természetes,hogy dühös leszel,ha valami nem úgy van,ahogyan te szeretnéd,és ahogy neked jó.

De ez még nem jelenti azt,hogy még mindig szereted őt.

VISZONT,mivel feltetted ezt a kérdést,vagyis,hogy megfordult a fejedben,hogy "lehet még mindig érzek iránta valamit",az lehet azt jelenti,hogy lelkileg,még nem szakadtál el tőle teljesen.

De ezt a kérdést magadnak tedd föl,ne másnak!

Csak te tudhatod,hogy mit érzel!

Ez nem attól függ,hogy ha más elvált férfi szereti még az exét,akkor te is,és ha más nem szereti,akkor te sem!

Ezen gondolkodj el egyedül.

2010. aug. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is gyűlölöm még mindig (8 éve váltunk), ez már nem fog megváltozni soha bár nem veszekszem a gyerekek(pénz) miatt, és nem vagyok ideges, mivel már tudom, hogy ő olyan buta marad, amilyen volt, csak hálát adok a sorsnak, hogy már nem kell szenvednem tőle nap mint nap.
2010. aug. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Azon múlik hogy mi a "beidegesedés" tárgya. Nyilvánvaló, ha bejelenti az exed hogy van valakije és ezen húzod fel magad, akkor valószínű még érzel iránta valamit, de az is lehet, hogy csak irigyled, mert ő boldog. Ezt egyedül te tudod. Egy csomó minden miatt lehet veszekedni. Nem is igazán értem miért tetted fel ezt a kérdést. Ezt mind csak te tudhatod.
2010. aug. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha 5 évvel a válás után is még nagyon beidegesedik a közös gyerekek miatt akkor az miért jelentené azt, hogy még érez valamit irántad? (Gondolom itt pozitív érzelmekre gondoltál). Persze, valószinűleg érez valamit, mégpedig a GYEREKE iránt, és valószinűleg miatta veszekszik veled. Nem írtál konkrétumot, hogy pontosan miről szól egy-egy veszekedés, de ezt tudom elképzelni, a saját példámból kiindulva. A gyerekem anyjához már nem tudnék hozzáérni sem annyira gyűlölöm. Már az is rossz, ha rá kell néznem. És pontosan a gyermekem miatt lett ennyire durva a helyzet. Mert a válásunk alatt és után csak felhasználta ellenem a gyereket, tönkretéve őt lelkileg. És ezért, a gyermekemért nagyon mérges vagyok rá, és soha nem tudnám ezt megbocsátani neki. Mert kettőnk közt bármi is történt, a legaljasabb dolog az ha a gyereken keresztül tesz keresztbe, elvadítja őt, ellenem hangolja, stb.
2010. aug. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
37%
Szia! Akár szerethet is, de szerintem a veszekedés és az idegesség baromira nem ennek a jele. Én is szeretek valakit évek óta, jó 5 éve nincs, de biztosan tartani fog még pár évig, de ha én veszekszem akkor tényleg mérges vagyok és kiállok az igazamért.
2010. aug. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!