Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Exelettarsal rendszeres szex/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exelettarsal rendszeres szex/ barátság szerintetek működhet egy bántalmazó kapcsolat után?

Figyelt kérdés

3 éves kapcsolat és 1 gyerek után asszonyom elhagyott a gyermekkel együtt

Kapcsolatunk egyenlő volt a katasztrófával a gyereket nemgondozta rendesen se a lakást nem takarította én viszont rendszeresen bántalmaztam és ordibaltam érte

Az a lényeg időközben O a neten megismert valakit lelépett pontosabban nem a faszihoz ment hanem a szüleihez csak sok időt vannak együtt de még nem laknak együtt.

Isszonyat fájt és meglepodtem hogy ezt meglepte először meg akartam ölni konkrétan aztán magamat is és még mindig vannak ilyen gondolataim de közben újra talalkozgatunk kezdetben a gyerek miatt. de már szinte minden alkalommal szexelünk is

Jó neki ezzel a faszival meg szereti is de szexuálisan nem elég neki konkrétan nincs vele semmi orgazmusa

Velem meg minden alkalommal van


Én most ilyen kapcsolatra vagyok nekem egy jó darabig nem kell komoly kapcsolat időm sincs rá a gyerek miatt

Csak nem az anyával képzeltem el ha idegen nő lenne az teljesen más lenne de pont ovele akit legszívesebben egy részem megölne fura.


Gyűlölöm is őt de szeretem is alig várom hogy titokban irogasunk vagy telefonaljunk.de egyben mondom hazudnék ha nemgondolnek rá hogy elvagom az áruló torkát hogy mással már ne lehessen soha többet.



2021. jan. 13. 11:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Remélem ez nem komoly
2021. jan. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Bántalmaztad. Verted is? Gondolom a másik pasi nem bántja, így nem adja meg neki, amire tudat alatt szüksége van, ezért is nem vonzódik hozzá.

Jaj, ez nagyon ismerős.

2021. jan. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kamu a kérdés és tényleg szeretted volna valaha ezt a nőt akkor soha többet a közelébe se mennél. Undorító, aljas féreg.
2021. jan. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. jan. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ja, igen, csodálatosan működne.. minden nő vágya, hogy széttegye a lábát annak, aki éveken át verte.

Az ilyeneket komolyan kasztrálni kéne.

2021. jan. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%

Sose bírnám bekenhagyni inkább megölnek magam még ot is.

Kezdd magaddal! Sokkal szebb lenne a világ ha ilyen férgek nem lennének benne. Szívesen küldök pár méter kötelet!

2021. jan. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg komolyan így érzel akkor sürgősen keress fel egy pszichológust. De szerintem troll vagy
2021. jan. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Amíg kizárólag csak a farkad vezérel, addig meg is érdemled.Sem az "asszonyod", sem te nem vagytok normálisak.
2021. jan. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Most O más szociális kultúrából származik és mely szegénységből

Ezen próbáltam változtatni de nem sikerült túl nagy volt köztünk ilyen téren a különbség engem meg a szüleim mindig basztatak miatta nyilván el kellet várnom dolgokat az erőszak ez miatt volt

2021. jan. 13. 13:22
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy megrontottad? 14 év alatti volt? Most hány éves?

A te hülyeséged, ha gyereknek csinálsz gyereket, aztán ütöd-vered, hátha attól megtanulja azt, amit nem tud.

A más kultúra alatt gondolom azt érted, hogy cigány. Ott szokás ez az életmód, még ez a magyarázkodás.

Idővel vagy börtönbe kerülsz, vagy a temetőbe. Csodás kilátások.


Minek nektek gyerek? Adjátok örökbe. Egyikőtök se alkalmas felnevelni.

2021. jan. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!