Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elváltak! Mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elváltak! Mennyi idő után házasodtatok meg? Hány évesen?

Figyelt kérdés

Megköszönném ha reális válaszokkal segítenétek a statisztikám felmérését:)

Az az alapfelvetésem, hogy minél több évnyi kapcsolat utàn házasodik valaki, annál sikeresebb a házasság.

(Tudom hogy valaki 5 hónap utàn házasodott és 40 éve boldog, meg más 10 év után, és gyors válás lett.)

Engem most nem különös story hanem az átlag érdekel:)

Meglátjuk tévesen gondolom e.

Szóval mennyi ideig voltatok előtte együtt? Hány éves voltál? Hány év után váltatok?



2021. jan. 25. 13:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

7 év kapcsolat után házasság,(36 voltam)6 év házasság után válás.

Szerintem meg fog dőlni a teóriád.Pont az ellenkezőjét tapasztaltam.

Kíváncsi vagyok azért a válaszokra én is.

2021. jan. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szüleimről tudok nyilatkozni. Kb. 3-4 év után házasodtak össze, 25 év házasság (de nem túl boldog) és válás.


De náluk - főleg anya részéről - ilyen biológiai óra ketyegés részéről húzódott el ennyire, mert anya mindenképp szeretett volna gyereket, emiatt már 35 évesen nem akart elvalni (pedig már akkor sem volt egy túl boldog házasság), így még majdnem további 20 évig szívták egymás vérét. #boldogidilligyerekkor

2021. jan. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább az ellenkezőjét fogod tapasztalni. Bár én még nem házasodtam, az egyik munkatársam esetéről tudok írni. 6-7 év együttjárás után házasodtak, 23 volt a csaj. 1 év után váltak
2021. jan. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2es vagyok. Én elég vegyesen tapasztalom egyébként. Van mindkettő esetre példa...
2021. jan. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az fog kijönni, hogy az átlag végül ugyan annyit van együtt, legfeljebb az változik hogy ebből mennyi a házasság.

Bár ezt inkább a 45 évesnél fiatalabbaknal látom érvényesnek.

2021. jan. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hogy érted higy ugyanannyit van együtt?
2021. jan. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát úgy, hogy akik 8 évet vannak együtt és összeházasodnak, majd 5 év múlva elválnak, azok ugyanúgy 13 évet vannak együtt mint azok akik 2 év után összeházasodtak, és 11 év után válnak el.
2021. jan. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%

Első: 8 év után házasság, egy év múlva válás.


Második: 1 év után házasság, ez 10 éve tart és nagyon szeretjük egymást meg a két gyerekünket.

2021. jan. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
10 év után házasság, 7 év után válás. 20 éves voltam mikor megismerkedtünk, ő 25
2021. jan. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szüleim félév ismeretség után házasodtak össze, idén lesznek 38 éves házasok.
2021. jan. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!