Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi volt az a pont, mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az a pont, mikor végleg eldöntötted: válsz? Létezik olyan aki megbánta, hogy a válás mellett döntött?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom eldönteni, még azt sem, milyen a házasságom. Alapjában véve nagyon jól megvagyunk, összhangban vagyunk. Anyagiak terén, mindennapok terén, szabadidő terén, figyelmesség terén, tehát nem találnék akivel jobban együtt tudnék élni. Viszont mégis nagyon mások vagyunk, lettünk. Ő mindent, mindenkit kritizál, legtöbbször rossz kedve van, abszolút negatív, semmi nem jó neki, ha valamiben nem értek vele egyet, szerinte vitatkozok, megbeszélni semmit nem tudunk, mert vitába fullad. Persze én is hibás vagyok, mert mikor valamit nem ért, már azzal felbosszant, elvesztem a türelmem ha már másodjára, harmadjára is el kell magyarázni, mondani...Ezek miatt meg egyre erősebben a váláson gondolkodok. Nagyon sok éve együtt vagyunk, rengeteget változott. 180fokos fordulatot vett.

Egyik pillanatban úgy érzem, nem találnék jobbat, hozzám illőbbet, annyira szeretem...

Másik pillanatban meg legszivesebben azonnal válnék. Már néhány éve húzódik így.

Hogy lehet egyáltalán ennyire kettős egy kapcsolat? Van még valakinek ilyen?


2021. jan. 30. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Én alapból nem is akarok házasodni, könnyebb úgy a szakítás. Meg nem a házasságtól lesz jó egy kapcsolat.
2021. jan. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
98%
#1: tudtommal nem azért házasodnak az emberek, hogy jobb legyen a kapcsolat. Akik mégis, azok meg meg is érdemlik a következményt. Mindesetre az is jobb ha te nem akarsz házasodni ezzel a felfogással.
2021. jan. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Elköltözött, mert nem tud önmegvalósítani, aztán visszaköltözött, kimagyaráztam, hogy kaput zárt és igyekeztem, erre megcsalt, aztán kiraktam, erre összeköltözött a szeretőjével, aztán onnan udvarolt, hogy visszajönne, mondtam, előbb szakítson, mert addig nem hihető, erre persze jött az, hogy ugyehogy úgyis hiába tenné... szóval csak kijátszmázta, hogy enyém legyen a döntés, miközben eltelt egy év így. De már felőlem gondol, amit akar, csak ne legyen több csiki-csuki. Nagyon szerettem, sok év, gyerekek, vallásosság, sok jó tulajdonsága is volt és volt sok bajtársias élmény is... de ennyi önvédelem szorult belém. Magamról tudtam, hogy nem tudnám többet tisztelni, róla meg, hogy anélkül nem működik. Ez volt a kisebbik rossz, letisztázni a szabályokat és nem pörögni tovább, mint macska a saját farka körül. Azóta van más, aki teljesen más alkat, és akivel egyszerűbb az élet. Egyelőre :)
2021. febr. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!