Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi lesz így a gyerekekkel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz így a gyerekekkel? Nyugodtan engedjem el őket?

Figyelt kérdés

A volt férjem szeretője megfenyegetett messengeren, hogy megöl. Tudom, hülye voltam, megírtam a nő barátjának, hogy szeretők az exférjemmel, ezért is váltam el. Ő meg kidobta a nőt.

Az ex elvitte láthatasra a gyerekeket és ott volt a szeretője is, utólag derült ki. Kell tőle féltenem a gyerekeket, azok után, hogy engem megfenyegetett, hogy megöl?


2021. febr. 9. 10:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
nem hinnem, hogy konkretan kepes lenne megolni valakit, az ilyeneknek altalaban csak a pofaja nagy. ettol fuggetlenul eleg primitiv egy no lehet, nem orulnek, ha a gyerekeim egy ilyen tarsasagaban lennenek. amugy a fenyegetes konkretan buncselekmeny.
2021. febr. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Alighanem erős felindultságában jelentette ki.

Hívd fel erre a volt férjed figyelmét, hogy mit hallottál, tehát legyen résen ő is.

Szerintem csak üres csaholás volt, mert amelyik kutya ugat, az nem harap.

Annyira a nő nem lehet oda a volt férjéért, hogy ezt a gyerekekkel megtegye, hiszen megcsalta őt.

2021. febr. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%
Rendőrség? Verőember?
2021. febr. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
12%

Minden bizonnyal azért írt a ezt, mert megkerested a pasiját, és nem éppen irodalmo stílusban kiteregetted a szennyest.

Mégis mit vártál tőle? Rózsacsokrot?

2021. febr. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Őt is hülyének nézték a háta mögött, tudnia kellett, hogy milyen nővel akarja összekötni az életét.
2021. febr. 9. 11:27
 6/13 anonim ***** válasza:
34%

#5 Persze, tudjuk. Pusztán a jóindulat vezérelt, semmiképp sem az, hogy ha neked sz@r, legyen sz@r másnak is.


Csak a gyerekeket sajnálom, hogy ilyen emberek között kell felnőniük.

2021. febr. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%
Ja en azert lekozolnem a csajjal, hogy ez az uzenetet a rendorseg meg a ferj is latni fogja.
2021. febr. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
27%
Helyedben félnék.
2021. febr. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
Hát azért ne legyünk naivak már. Szegény Sz. Bence? Aztán mit műveltek azzal a kisgyermekkel az ördögfajzatok? Ott is szerelmi ügy volt. Ezt meg kell oldani!
2021. febr. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem értem mit támadtok neki hogy kicsinyes bosszúból szólt a másik MEGCSALTNAK csupa nagybetűvel... Kit érdekel ha nekem miért szólnak, csak szóljanak 🤷‍♀️ vagy ti eveznétek a langyos sz.rban miközben át vagytok verve és rabolják az időtöket mikor találnátok olyat is aki nem mártogatja másba illetve nem teszi szét másnak? Érdekesek vagytok... Kérdező, én ezt ha idegből is írta, komolyan venném, lefotóznám es elmenteném amit irt.
2021. febr. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!