Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után, ahol van közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után, ahol van közös gyerek, milyen gyakran beszéltek az expártokkal? Telefonon /messengeren.

Figyelt kérdés
Naponta vagy hetente, vagy csak akkor amikor van valami a gyerekekkel?
2021. febr. 16. 18:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
47%
Látod, az is lehet, de nekem inkább a féltékeny barinő jutott eszembe.
2021. febr. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
77%
Mondjuk ha pl féltékeny az új párja mert pl napi szinten az exxel cseveg a pasi messengeren szerinted nem jogos? Ha a gyerek miatt van fontos megbeszélni való akkor telefonáljon, de pl szerintem egy mizu, milyen napod volt? beszélgetés akkor se normális az exxel ha van közös gyerek
2021. febr. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy barátságban váltak el.
2021. febr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
68%
Az egy dolog, de akkor is csak ex. Ha meg annyira jóban vannak akkor mért váltak el?
2021. febr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nem minden válás végződik mocskolódással.


Nagyon helyes, hogy jóban vannak, kell is a gyerek miatt.

2021. febr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Én vagyok az ex. És ő keres minden nap, van új nője, de minden nap elmeséli, hogy milyen napja volt. Én meg elmondom, hogy mi történt a gyerekekkel.
2021. febr. 18. 19:59
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a minden napos hívogatás akkor is túlzás, ha neked is lesz párod nem biztos hogy fogja értékelni
2021. febr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
66%

Az új párja ebbe fog beleszokni.


Szerintem nem gáz, ha beszéltek, főleg, ha a gyerek is szóba kerül.

2021. febr. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Sok a mindennapos hívogatas irkalas

Nálunk is oltári balhék voltak belőle, mostmár nem megy ez. Ha meg tényleg olyan jo barátok és minden rendben miért váltak el? Nem kell napi szinten küldözgetni pl h mit főzött ... mert itt ez ment

2021. febr. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!