Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után a nulláról egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után a nulláról egy férfinek van bármi esélye egy normális életre?

Figyelt kérdés

7 évig voltam a párommal, akkor elvettem (elötte ellenezte a házasságot) majd jött a gyerek is hamar. Minden este sírva aludt el elötte hogy neki már nem lesz gyereke és elvesztegette az idejét. Elötte gyerekellenes is volt évekig, megbeszéltük hogy nekünk nem kell gyerek. Amúgy én akartam volna, de miatta lemondtam róla.

Szóval a gyerek születése után teljesen megörült a feleségem! Itthonról dolgoztam, nem tartottam az ebédidöt hogy a gyereket sétálni vigyem, pelenkáztam, etettem, fürdettem. Barátaim csúfoltak is, hogy én vagyok a gyerek anyja. Az utcán, játszón megismert emberek is azt hitték hogy egyedülálló apuka vagyok, mert soha nem jött sehova a feleségem, mert neki pihennie kell! Amíg a gyerek aludt napközben, ö is aludt amúgy akkor is. Majd amiatt lett a válás, hogy szó szerint ököllel rámtámadt amiatt hogy nem végzem el a házimunkákat is. Megjegyzem, mosogatógépbe én pakoltam, füvetnyírtam, porszívóztam. A wc takarítást, felmosást, portörlést nem vállaltam. Ez lett a vesztem.

Beadta a válást, a gyereket nem vihetem el, csak elmehetek hozzá. Mindenkinek azt hazudta, hogy én iszok, meccset nézek és megverem öt. Egyik sem igaz, irtózom az alkohol ízétöl, a focit ki nem állhatom és soha nem emeltem kezet nöre!

Most ö lakik a lakásunkban a gyerekkel mert megfenyegetett hogy eladás esetén neki nem lesz más választása, mint a szüleihez költözni, akik külföldön élnek, ide 6 óra autóútra. Válasszak. Most családi segítséggel ki tudtam venni egy kis szobakonyhás lakást, kicsit berendeztük. A munkahelyemröl a folyamatos késések (gyerek sétáltatásról nem értem vissza idöben) és meeting közbeni gyereketetés, stb miatt kirúgtak, most egy végzettségemnél alacsonyabb beosztásban dolgozom egy autómosóban.

Így áll a helyzet jelenleg. Sajnos mellékhatása lett a dolognak, hogy 32 évesen 1-2 hónap alatt kihullott majdnem az összes hajam felül és nem is nö már azóta. Teljesen rottyon vagyok. Szerintetek van innen kiút még? Lehet esélyem egyszer találni egy kedves barátnöt? Az álmom most az, hogy lenne egy kedves párom akivel újrakezdenék mindent és boldogan vinnénk hármasban a fiamat pl állatkertbe. A volt feleségem szerint egy ilyen alakkal, pláne kihullott hajjal egy nö se áll össze, szokjam meg az egyedüllétet. Azért lehet benne valami amit mond, mert soha nem nyüzsögtek körülöttek a csajok, nem vagyok egy szépfiú.

Valakinek sikerült már ilyen után egy szép új életet kialakítani ahol boldog lehet újra?


2021. szept. 13. 12:43
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
56%
Arra készülj fel ha össze is jön az exed szivatni fog ahogy csak tud, nem adja oda a gyereket, stb.
2021. szept. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
33%

Ha fizikailag bírod, miért nem állsz be katonának? Ott van szolgálati lakás/lakhatási támogatás, ami mindjárt nagy segítség, ráadásul fix., biztos meló.


A feleségedet meg én már rég gyomron vertem volna, nevelő célzattal, ráadásul onnan nem tud látleletet vetetni sem. >:)

2021. szept. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
84%
Ez most tényleg megtörtént, vagy trollkodás? (asszony rádtámad meg kihullott az összes hajad elől),es azért váltatok el, mert nem pucoltál WC-t? Ilyen létezik?
2021. szept. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
76%
3. Nekem is az a fura, ezt így nem írná le egy hasonló helyzetben lévő férfi, így.
2021. szept. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
90%
#3 Trollkodás. Ócska kamu, egy mese az állandóan itt tolt kisemmizett, kihasznált férfiakról. 2-eske személyében már megérkezett a nőt azonnal megverő ("megnevelő") szemétláda is. Pontosan ezért írják ezeket a kérdéseket.
2021. szept. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
89%

Hát nem azért, de a leírásból nekem az jön le, hogy már az esküvő előtt se volt normális. Ráfoghatjuk, hogy azért nem vetted észre, mert fiatal voltál. De legyen ez jó lecke a jövőre nézve.

Amúgy ha még nem történt meg, akkor bíróság szabályozza a láthatást, azt be kell tartania, ha nem teszi, akkor feljelented. A gyerektartást mindig utald, hogy legyen nyoma. A házat meg ne hagyd elúszni. Beszélj ügyvéddel.

A hajadat meg vagy dúrd le teljesen kopaszra, vagy menj beültetésre. Az mikor fönt nincs, csak körbe, az tényleg borzasztó. Évtizedeket öregít rajtad.

2021. szept. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
73%
Troll. Ezek ugyanazok a nőgyűlölő állatok, akik pl tegnapi dunakeszi tragédiánál is olyanokat kommentelnek, hogy szegény f-szi biztosan okkal irtotta ki a családját, meg hogy a nő tehet erről. A magyar férfiak ezen részének zéró önkritikája van.
2021. szept. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Nem troll!


És nem kívánom hogy bárki bántalmazzon bárkit! Nem kenyerem az eröszak!


Nem vagyok egy macsó típus, ezért is írtam ezt így ki, ilyen vagyok.


Sajnálatos, hogy trollt kiáltanak az emberek. Bárcsak trollal történhetne meg ez.


Az esetem nem úgy történt, hogy hétfön nem pucoltam ki a wc-t és kedden váltunk, hanem hónapokig hallgattam amint engen szid másoknak, hogy én semmiben nem segítek! Meg jól érzem magamat, jól szórakozom. Ezeknek a vitáknak lett az a vége hogy nekemjött fizikailag! Amikor már visszaszóltam neki és nem csak hallgattam mint elötte!

2021. szept. 13. 13:25
 9/30 anonim ***** válasza:
10%

"Az álmom most az, hogy lenne egy kedves párom akivel újrakezdenék mindent"



Tatott szajjal a faszerdobe reloaded. Nem volt eleg egyszer?



37F incel

2021. szept. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
96%
7 ev alatt sem tunt fel, hogy rosszul valasztottal? Ami megtortent azon mar nem tudsz valtoztatni, talald ki, hogy mit akarsz tenni, es tedd azt. Ebbol az esetbol meg tanulj, mert azert kellett, hogy legyen par redflag, amit elmismasoltal.
2021. szept. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!