Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Március 23-án lesz a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Március 23-án lesz a párom válása. Én szülésre április 28-ra vagyok kiírva. Szeretnénk összeházasodni a párommal, de a 2 dátum elég közel van egymáshoz. A bírósághoz nem lehetne kérvényt beadni, hogy előrébb hozzák a tárgyalást?

Figyelt kérdés
mondjuk a szülésre hivatkozva? Vagy halott ügy az egész?
2008. dec. 11. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Ez igen....

Mióta tart a válás??

szerintem ilyen kére´st ne adjatok át mert nem hiszem,hogy túl jó szemmel néznének rátok....

2008. dec. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Márciusban lett beadva, közös megegyezéssel. Októberre kapott időpontot első tárgyalásra..most meg megint márciusra. Hozzátenném, hogy én juniusban mentem és szeptemberben, szintén közös megegyezéssel elváltunk. Mindkettőnknek van gyermeke, szóval senki sem volt lépéselőnyben. Nem azért házasodnánk, hogy az ő nevét kapja, mivel mindenképpen az ex férjem nevét kapja. Nem hiszem, hogy ezért bárkinek szemrehányást kellene tennie.
2008. dec. 11. 09:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd az idopontokat igy, es ne izgulj, mert az nem tesz jot a terhessegnek. Nehogy elobb meginduljon a szules a nagy izgalom miatt. Minden jol alakul majd, szerintem a lenyeg az egeszsegetek inkabb, es ha ugyis az exed neven lesz a baba eloszor, akkor inkabb probald megbeszelni az anyakonyvvezetovel, hogy a ket idopont utan legyen majd egy idopnt amikor osszetudtok hazasodni.

Minden jot nektek, ne izgulj, majd alakulnak a dolgok, szia!

2008. dec. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elozo vagyok, ugy akartam irni, hogy a ket idopont (valas-szules) kozott adjon idopontot az anyakonyvvezeto, mert nagyon fontos nektek.
2008. dec. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább tegyetek apasági nyilatkozatot, és a szülés után házasodjatok. A bíróságok általában nincsenek tekintettel ilyen kérvényekre, saját tapasztalat. Azzal indokolják, hogy "túl feszített az ügymenet". Vagy csak egyszerűen lusták...

Ha mindenképpen házasodni szeretnétek, én inkább azt mondanám, hogy a helyi jegyzőhöz nyújtsatok be kérelmet, hogy a házasodási szándék bejelentésétől számított kötelező 30 napos várakozási időt lerövidíthessétek. Előrehaladott terhesség esetén szoktak ilyen mentességet adni.

2008. dec. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

mi pont a tiz eves evfordulonkon akartunk osszehazasodni, nem kertunk semmi extrat, igy utolag: 4 perc alatt megvolt az eskuvo, megse voltak kepesek elobbre tenni, pedig mindent bevetettem :) :(


a baba sem igazan nezi a dolgokat, lehet, hogy par nappal elobb jon, lehet, hogy tulhordod..


nem tudom mennyire fontos neked az eskuvo, nekem nagyon semmiben sem valtozott az eletem tole, es igazabol semmi sem tortenik, ha a apasagi nyilatkozat + kesobbi eskuvo lesz. legalabb valaszthatsz majd picit szebb ruhat, mert a pocid vissza fog huzodni :D nezd a jo oldalat, es ne gorcsolj rajta, meg ne parazz


boldog babavárást

szinten kismama

2008. dec. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!