Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válást fontolgató férfiak, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válást fontolgató férfiak, ti hogy birkóztók meg a gondolattal, hogy ha elhagyjátok a feleségeteket,akkor más férfi esetleg ráhajt?

Figyelt kérdés

Már egy ideje fontolgatom, hogy elhagyom a feleségem, mert egyrészt a szex sem kielégítő vele, másrészt egy ideje félre járok , tudom milyen könnyű csajokat találni szexre. Viszont van egy ismerősünk, aki inkább az ő családja révén ismerős, és mióta egyre több feszültség, veszekedés van közöttünk, egyre közelebb sündörög a feleségemhez. Tehát amikor minden rendben volt közöttünk láttunk néhány havonta egyszer mondjuk. De minél többet vitatkozunk, annál gyakrabban felbukkan. És van valami munkatársa, egy félig olasz vagy tudja a tököm, kreolbőrű csávó, akiről szintén levettem, hogy megfektetné a feleségemet ha tudná.

Számolnom kell vele, hogy ha én netán elhagyom, ezek ketten azonnal ráhajtanak. Ti mit tennétek és hogy viseltétek ha voltatok ilyen helyzetben? Megbántátok, hogy otthagytátok az asszonyt?

43/F, 15 éve együtt.



2022. jan. 3. 11:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
99%

Utoljára az óvodás kisfiamtól hallottam, hogy "nem akarok játszani a dömperrel, de cipelem magammal, mert ha lerakom, más elveszi".


Mikor tervezel felnőni?


N38

2022. jan. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Te is másokra hajtasz már most, sőt szexelsz is, akkor miért lenne baj, hogy hamarosan ő is ugyanezt fogja tenni? Nem értem a logikádat.
2022. jan. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
98%
ha elhagyod egyértelmű hogy ráhajthatnak. jóhogynem megtiltod neki hogy új párt - kalandot stb-it amit csak akar- keressen!Neked lehet félrejárni, ő meg szomorkodjon, vagy vonuljon zárdába? Mégis milyen jogon várod ezt el tőle? :D
2022. jan. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%

A birtoklási vágy a férfiaknál nagyon erős. Gyakorta házasodnak is/gyereket is csinálnak csak birtoklási vágyból.


Exem pláne betegesen féltékeny volt.

De a kapcsolat nekünk sem ment. Mindig lenézett és másokra vetített ki a hálóját, nem kellettem neki, de a féltékenysége miatt nem lépett le, ígérgetett nekem fűt fát.


Nálunk az lett a vége hogy a kapcsolat maga, már tarthatatlan volt, egy éttermi vacsoránál megbeszéltuk hogy vége (eljegyzést bontottunk)

Másnaptol én kerestem vigaszt mert iďegileg nem bírtam.

Ő érezte hogy leléptem, pasizok, előjött belőlel a féltékenységi őrület.

Én simán kinyomtam a telot es csak annyit mondtam most en is azt csinálom veled amit te velem eddig tettel.


Azon a napon gondolom megőrült.

De másnaptol mar le tudta velem zárni teljesen. Elkonyvelte hogy megcsaltam. (Amugy nem csaltam meg..), és nem keresett többé.



Én hüledezek amugy a legjobban hogy annyira nem akart mar engem ill velem a kaocsolatot, hogy ezért önmagát is képes volt leküzdeni. Én nem lennék erre képes az biztos.


"Önmagunk ellen küzdeni a legnagyobb küzdelem, önmagunkat legyőzni a legnagyobb győzelem"



Szóval így.

2022. jan. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%

*Habár mi ugy szakítottunk, hogy egyikünknek sem volt szeretője.

Exemnek csak flörtjei voltak, meg talonban tartottjai. Amik évek alatt engem felőröltek. Ezért kapta tőlem azt az ominozus mondatot.

2022. jan. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
99%
És mit érdekel az téged? Ha neked már nem kell, attól még mással sem lehet boldog szerencsétlen?
2022. jan. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Tehát te már most mással kefélsz, ennek ellenére azon aggódsz, ha majd elváltok akkor esetleg a volt feleséged is összejön mással? Hát ne haragudj, de veled nagyon nem ok valami.
2022. jan. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
Hagyjátok már, a kérdező egy teljesen debil troll, minden nap kiír valami balfszságot. Ez a megcsalásos képzelgés az egyik kedvence, de nincs felesége, sőt még nője sem volt soha.
2022. jan. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ha szét mentek mással.fog szexelni,feltéve ha már nem teszi. Ha neked nem kielégítő a szex,akkor nyugodj meg,neki se!
2022. jan. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%
Férfiakban sokszor nagyon erős ez a birtoklási vágy. Neki már nem kell, de azért más se dugja.
2022. jan. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!