Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy ideje egyre többször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ideje egyre többször gondolkodom a váláson. Aztán jön egy-két hét jobb időszak, majd kezdődik minden előröl. Mit gondoltok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
4 eve vagyok egyutt a ferjemmel es van egy gyermekunk. Az utobbi honapokban sokat veszekedtunk. Tobb a rossz idoszak mint a jo, ha osszegzem. Boldogtalan vagyok es a picivel is egyre turelmetlenebb. Kulfoldon elunk, az en csaladom 1000km-el arrebb az ove itt. 2,5 eve nem voltam egyedul sehol. Max 2x fodrasznal. Amugy mindent egyedul csinalok hetfotol vasarnapig. Mondtam a ferjemnek meg a problemak elott, h beszeljen a csaladjaval h neha figyeljenek a picire h legyen kozos/ vagy neha egyeduli idonk. A csaladot nem igazan erdekli a gyerekunk vagy max ugy h mi is ott vagyunk. Igyh ez annyiba maradt. Egymast kozt osztottuk be az idot, de miota elkezdtem dolgozni meg nagyobb suly harul ram. A ferjem valasza h mit panaszkodok allandoan, oruljek annak amim van. Ha a csaladjat szoba hozom, teljesen kiakad. Amugy jo apuka, de kb nulla kedve a gyerekhez sokszor. Tegnap elment a ferjem a tesojahoz du, majd hazajott es este megint visszament. Annyira nyugodt voltam h nem volt itt. Akkor gondolkodtam el igazan azon, h talan jobb lenne kulon. Persze felek az anyagi biztonsagot feladni, a lakasunkat el kene adjuk, plusz a valassal jaro hercehurca sem konnyu. Az h a picivel egyedul maradok az nem gond, legalabb lenne egy kiegyensulyozott anyukaja csak kevesebb penzzel es sajat lakas helyett alberletben (ez kesobb meg valtozhat persze).
2022. febr. 13. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Vagy költözz haza a családodhoz ha ők segítenének neked a gyerekkel.
2022. febr. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Lépni kell
2022. febr. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt javaslom , hogy az elkövetkezendő időben, kezdj el egyre többet a válás helyett, azon gondolkodni, hogy hogyan lehetne a jelenlegi házasságodat, a kapcsolatotokat megmenteni, azaz jobbá tenni a kettőtök viszonyát és magát a teljes kapcsolatotokat!

Igen, ez munkával fog járni, igen, ebbe bele kel fektetni, időt, energiát, lemondást, bevállalást, elvállalást,de hidd el megéri !

A problémáktól, feladatoktól, kihívásoktól, nem megfutamodni kell, hanem azokat felnőtt módjára kezelni kel és megoldani kell !

A válás az semmit nem old meg, csak a jelen helyzetedet / helyzeteteket teszi még bonyolultabbá, szarabbá és szinte visszafordíthatatlanná!

Mindenkinek vannak gondjai, problémái, nehézségei, és hidd el nem a válással oldják meg azokat.

Mivel nem ismerlek sem téged sem a férjedet, így nehéz bármilyen konkrétabb megoldás ötletet mondani.

A lényeg, hogy a szívedet és elmédet, NE a válás gondolatával tápláld, hanem a megoldás keresésen dolgozzál, azon járjon az eszed és a szíved, hogy mik azok a dolgok , pontok, amiken változtatnod, változtatnotok kellene, azaz mivel és hogyan tudnád, tudnátok jobbá és szebbé , örömtelibbé tenni a kapcsolatotokat a házasságotokat a családi életeteket!

Bízok benned, hogy sokkal okosabb vagy annál mint, hogy csak a válást lásd egyedüli lépés lehetőségnek!

Addig is olvasgasd és a férjednek is javasolt:


[link]


és a


[link]


A neten és a facebookon is, keressél olyan oldalakat, írásokat, könyveket, amik arra adnak ötleteket, javaslatokat, hogy hogyan tudod a házasságodat megmenteni jobbá tenni !


Drukkolok neked / nektek, hogy megtaláljátok a gondjaitokra, problémáitokra az olyan legjobb megoldást, ami szerint együtt tudtok kialakítani egy sokkal elégedettebb , örömtelibb, élvezetesebb, boldogabb közös családi életet !



(55 éves, családapa, 32 éve férj,férfi )

2022. febr. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"2,5 eve nem voltam egyedul sehol. Max 2x fodrasznal. Amugy mindent egyedul csinalok hetfotol vasarnapig. "

??

Ez két egymásnak ellentmondó állítás.

febr. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

" jo apuka, de kb nulla kedve a gyerekhez sokszor"

???

Ugyanaz...

febr. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!