Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mondjátok meg Ez mitől van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjátok meg Ez mitől van?

Figyelt kérdés
Elváltunk.. van egy közös gyerekünk... Elmondta nem szeret már.. és nem is hiányzom neki.. mégis bármit megosztok a Facebookon a napomba ő az első aki megnézi.. rendszeresen.. és nekem ne mondjátok hogy kíváncsi... A láthatásokon is teljesen.. távolságtartóan viselkedik..

2022. márc. 26. 20:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy az adatlapodon járt?
2022. márc. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szánalmas mikor a napodnál nyávogsz minden nap
2022. márc. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ez olyan mint egy 13 éves nyekergése, nem egy anyáé.

Gyakorolni kéne incelkék a nőket lejáratni akaró trollkodást mert ez nagyon gyenge.

2022. márc. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
53%
Ne hallgass a többiekre. Ezek alapján biztos, hogy még vagy szeret vagy érdekled. Én is akkor néztem ilyen sűrűn az ex történeteit, képeit, amikor még hiányzott. Az, hogy mit mond nem számít. A távolságtartás meg lehet csak hiszti. Én a helyedben próbálnék vele beszélni erről.
2022. márc. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!