Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek?? Hogy várjam ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek?? Hogy várjam ki a bírósági végzést, ha a fiam nincs itt? Hogy maradjak erős? Mennyi esélyem van? Mennyire indulok hátrányból?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Írtam már ki hasonló kérdést, csak azóta történtek változások, s ezekről szeretnék kérdezni, hogy mennyi esélyem van a bíróságon így?!

Van egy 3 hónapos kisfiam.

Az apja nem hajlandó vissza adni nekem a gyermekem.

50-50%, értem én, de az anyja én vagyok.

Terhességem alatt elhagyott, akkor nem kellett a gyerek, ki is jelentette világosan, most pedig kell..

1 hónapos koráig itthon voltam a gyerekkel, majd 4 hetes kora után vissza költöztünk hozzá, meg a nagymamához…🙂

Történtek dolgok, fenyegetések, stb, haza akartam jönni, akkor konkrétan nem engedtek.

Múlthét pénteken sajnos, hogy rendezkedni tudjak, ott kellett hagyjam a gyermekem.

Érte mentem, múlthéten az volt a “kifogása” az apának, hogy este utaztatnám vonattal, telekocsival, a telekocsiba egyedül voltam, vonaton sem voltak valami sokan. Csak estére értem volna haza, rendben. Érte mentem kocsival! Akkor sem..

Milyen dolog ez?

2x mentem a gyermekért, 2x nem adták ide…

Rendőrrel mentem a gyerekért ráadásul!

Bírósági végzés, folyamatosan..

De basszus, hogy tudjam kivárni a bírósági végzést a gyerekem nélkül???

Azt mondták érte megyek, ide adják!!

S nincs itt velem a kisfiam….:(


2022. máj. 12. 07:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
68%

Abszolút életszerűtlen, kamu.

Te sosem láttál még csecsemőt. Az anyja nélkül éhen hal. Kihívod a rendőrt és azonnal megkapod a 4 hetes gyerekedet.

Ha kamuzni akarsz unalmadban, legalább tájékozódj.

2022. máj. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%

Teljesen valószerű történet . Minél hamarabb szerezd valahogy vissza a gyereket, ne várj a végzésig! Nem véletlenül tartja magánál, ugyanis ezzel gyakorlatilag "lemondtál" a gyerekről az apa javára. Így a gyerek elhelyezési pernél az apa van előnyben, mivel életvitelszerűen ő neveli a fiát. Ez már rossz pont a pernél az ő javára. Viszont az meg neki rossz pont, hogy nem engedi látni a gyereket, amihez ugyanúgy jogod van. Mozgass meg minden követ érte!


Rendőrségi feljelentés hogy nem engedi látni a fiad, családsegítő, gyámhatóság, bíróság! A lényeg, hogy mindenről legyen papír, írásos formában még a rendőrségről is, bizonyíték! Szemtanúk! Vigyél magaddal legközelebb valakit akiben bízol és ha kell tanúskodik a tárgyaláson. Hangfelvétel, videó felvétel minden egyes alkalommal amikor mész a gyerekért! Nagyon fontos hogy össze szedj minden lehetséges módon bizonyítékokat , hogy nem adja oda és még csak nem is engedi látni a fiad.


Egy gyerekelhelyezési per kemény menet. Kitartás!


Nekem sikerült!

2022. máj. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Elmentem érte, rendőrökkel, nem engedte, hogy elhozzam.

Kérek képet/videót nem küld. Általános állapotát nem írja le. Provokál. Könyörgök neki, hogy had láthassam a gyermekem.

Most megyek a gyámügyhöz, jelentem az ottani gyermek jólétiseket, mert nem segítenek semmit, az apa dolgozik, 12 órázik, a nagymama neveli a gyermeket, holott nem megfelelőek az egészségügyi állapota.

Úgy tudom, hogy a gyámügy kiadhat nekem valami papírt, hogy ameddig nem születik bírósági ítélet, addig el hozhatom a gyermekemet.

De nem sokára küldök oda rendőrt, hogy nem tájékoztatnak a gyermekemről, nézzék meg, mi van vele, hogy van, s szóljanak az apára, hogy tájékoztasson!

2022. máj. 12. 07:36
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
Egy 3 hónapos gyereket nem tudsz még tápszeren életben tartani. Tehéntejen is a cigányok max. Valószerűtlen.
2022. máj. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
76%

#1 Dehogy hal éhen a gyerek! Kap tápszert és jónapot. Mit gondolsz, mit csinál az, aki nem tud szoptatni? Elárulom: tápszert ad a babának.

Kérdező: a rendőrök miért nem intézkedtek, amikor az apa nem adta neked oda a gyereket?

2022. máj. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
52%

2-essel értek egyet. Állandóan járj a nyakára, ne otthon sajnáld magad, és mindent dokumentálj, vigyél szemtanút, vigyél rendőrt ezredszerre is. Kár volt otthagyni sajnos, ez rossz pont a bíróságon beállíthatja, hogy te hagytad el a gyereked. Videó, levelek, mindennek legyen nyoma, hogy te vissza akarod őt kapni. Ha van ott bejelentett lakcímed, akkor be kell engednie.

Off 4-nek: Ez hülyeség, nagyon sokan felnőttek már úgy, hogy születésüktől tápszeresek.

2022. máj. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Rendőrrel mentem.

Érdeklődök a gyermek iránt,nem küld videót, képet, könyörgök neki sírva, hogy had legyen a gyermek nálam is, nem, nem és nem!

Muszáj volt eljöjjek, fenyegettek sokszor, nem vihettem a gyermeket, ezért mentem érte kocsival..

500km oda, 500 vissza, összesen 1000km, 100 ezer forint..nem tudok folyamatosan a nyakára járni, csak írni tudok neki

2022. máj. 12. 08:38
 8/23 anonim ***** válasza:
80%

Tápszeren 0 napos kortól elél egy baba.

Mit mondott apuka a rendőrnek, rendőr mit mondott? Milyen alapon nem adja oda a gyereket?

2022. máj. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Rendőr bírósági végzést mond, apuka hogy nem adja, ameddig nem kapok végzést hiába közös a felügyeleti jog, ameddig nincs végzésem nem kaphatom vissza
2022. máj. 12. 08:44
 10/23 anonim ***** válasza:
55%

Azta... tinédzser gyereknél megérteném a rendőr hozzáállását, de csecsemőnél... nagyon durva.

Beadtad a bíróságra a keresetet?

2022. máj. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!