Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyerekelhelyezéskor kimennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekelhelyezéskor kimennek környezettanulmányra mindkét félhez vagy csak a felpereshez?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 17:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs döntés arról, hogy ki akarja nevelni a gyereket/gyerekeket akkor mindkettőhöz. Úgy értem, ha a szülők nem állapodtak meg benne. Ha igen, akkor csak ahhoz mennek, aki a magánál való elhelyezést kérte.
2010. okt. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi közös megegyezéssel váltunk és hozzám nem jöttek ki!
2010. okt. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezt mnondtam én is?
2010. okt. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok és a gyerekeim nálam laknak és nem jöttek ki környezettanulmányra !!! Te nem ezt írtad!!
2010. okt. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk gyerektartás ügyben jöttek ki, az apához környezettanulmányra. De a volt nagysasszony, akkor sem kapott 180 ezer gyerektartást, mert még asszony tartást is kért, a szemétládája.De nem kapott, mert a bírónő leültette, és azt mondta neki menjen dolgozni, ne a volt férjéből élősködjön. Na akkor esett seggre.
2010. okt. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én kértem magamnál az elhelyezést és hogy szóban már megállapodtunk az összegben és a láthatásbban is. Ebben az esetben mennyi a valószínűsége, hogy apukához is kimennek? köszi
2010. okt. 4. 18:11
 7/16 sulfur ***** válasza:
100%
Ha már megegyeztetek, minek mennének ki? Abban az esetben, ha az apa és az anya megegyeztek a gyerekelhelyezésben, nem sok értelme van a környezettanulmánynak. Ha meg mind a ketten maguknak akarják a gyereket, nem ez lesz a legnagyobb gondod!. Pszichológus, tanárok/óvónők, nevelők, szomszédok véleményét is meghallgatják. És természetesen felmérik a lakhatási körülményeket is.
2010. okt. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha nincs döntés arról, hogy ki akarja nevelni a gyereket/gyerekeket akkor mindkettőhöz. Úgy értem, ha a szülők nem állapodtak meg benne. Ha igen, akkor csak ahhoz mennek, aki a magánál való elhelyezést kérte.

Ott van kiscsillag,olvasd el mégegyszer, de ha gondolod, értelmezem neked kedves második: ha a szülők megállapodtak, magyarán KÖZÖS MEGYEGYEZÉSSEL ELDÖNTÖTTÉK, hogy ki fogja nevelni a gyerekeket, akkor csak ahhoz mennek ki.

Kedes másik válaszadó: azért mennek ki akkor is ahhoz a szülőhöz, akinél el lesznek helyezve a gyerekek, mert a törvény így írja elő.

2010. okt. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%
A másik fél beleegyezik abba, hogy nálad maradjanak a gyerekek? Ha igen, nem mennek ki hozzá-ha ő is magához szeretné venni, akkor kimennek.
2010. okt. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem mindenhol mennek ki! Nálunk a városban még oda sem mentek ki,ahol indokolt lett volna. Bírónője válogatja.
2010. okt. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!