Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Aki mostanában elvàlt leírnà...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki mostanában elvàlt leírnà nekem hogyan működik? Kitöltöm a papírt ? Beadom és ennyi? Tanúkat is hívnak be? Nincs semmi közös.

Figyelt kérdés
2023. febr. 8. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Kitöltöd. Ha nehézséged adódna az állandó lakóhelyed szerinti bíróság ügyfélsegítő napján tudnak segíteni a kitöltésben végzett jogászok ingyenesen, a legtöbb helyen tudsz időpontot foglalni.

Illetékbélyeget ne felejts el venni és a lakóhely szerinti illetékes bíróságon leadni.


Gyereketek van?

2023. febr. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Nem nincsen gyerek. Nemrég hàzasodtunk
2023. febr. 8. 15:29
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
😳Nem rég házasodtal és már válsz? Mi a szar folyik a mai világban..
2023. febr. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14%
Érdemes volt akkor! Minek mentél hozzá, vagyonszerzésből?
2023. febr. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Csakegysajt95 ***** válasza:
38%
Nem értem az embereket 😂😂 házasodni sem kötelező, miért nem ismertétek ki jobban egymást?
2023. febr. 10. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Are You Scorpio ***** válasza:
100%
hazassagban az a jo, h sokan megelnek belole, valoperes ugyvedek, stb
2023. febr. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
#6! Aztán a váló nőt se hagyd ki.
2023. febr. 11. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves 7 es. Nekem 4 elvalt ismerős rokon van. Eddig a nő volt kihasználva. Van aki 18 év munka után, csak a hiteleket kapta, a csávó sose vette ki a részét a gyerekek meg a háztartásbol, sokat alkoholizalt. A barátnőm dolgozott és tartotta el a kolkoket. Most 6 eve pereskednek, a csávó jól elinteztem anno 10 %a barátnőme 90 az övé 😀Úgy, hogy az a seggfej éveket is volt, hogy nem dolgozott. A másik ismerősöm otthon maradt a babával,férje sose segített semmiben, munkát sem tudott vállalni a nő mert fejlesztésekre kellett hordozni a gyereket, sok probléma volt vele, a férje nem vállalta hogy marad vele ha beteg vagy bármi.Aztan megkapta o is h te csak otthon voltál 🤮A nővérem szintén, alkoholista lett a férje, azt sem volt sokszor amit megegyeznek, anyámék tartották el amíg a nővérem is talált munkát, 10 év házasság után üres kézzel jött el, felújítást amit a szüleim végeztek számla nem volt,egy omladek haza volt a patkanynak, a nővérem meg a szüleim pénzen lett felujitva, és maradt a görény alkesze.Gyerek tartart meg 3 havonta dob fel kérek 10.000 ft. Na igen a nők a lehuzosak aztán mégis ilyen nőkkel találkozunk léptem nyomon.
2023. febr. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Vagyonszerzés??😂😂 8/8-ast olvassátok el .

Csak ki lettem hasznàlva .

Van hàzam.munkàm.

Anyagilag jobban kijövök egyedül . De lehet nyugodtan szidni a nőket ,ez esetben engem. További szép napot mindenkinek.

Köszönöm a válaszokat

2023. febr. 14. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!