Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elválnátok, ha már nem lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnátok, ha már nem lenne köztetek igazi kapcsolat, viszont lenne három kicsi gyereketek?

Figyelt kérdés

Igazából a gyerekeken kívül már semmi nem köt össze minket. Beszélgetni nem szoktunk, illetve csak a mindennapi élethez szükséges dolgokról (mit kell venni a boltban, gyerekek programjai, szükségletei stb). Közös programjaink nincsenek. Amit csinálok, az mindig rossz, folyamatosan kapom a szépen becsomagolt, de egyértelmű lecseszést, amiért ez vagy az nincs megcsinálva, vagy rosszul van. Vagy ha valamit elfelejtek. Merthogy mindent nekem kell észben tartani. Ha itthon van, folyton szentségel, morog az orra alatt, konkrétan nyugodtabb vagyok, amikor dolgozik.

Viszont a gyerekeknek nagyon jól apja. Szeretik is, talán jobban mint engem.


2023. jún. 11. 17:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
el
2023. jún. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
62%
Nem. 3 gyerekkel totális kiszolgáltatottság van munkahelyileg. Egy hónapig se tudnám megoldani a munkaköröm ellátását, ha én lennék állandóan betegszabin, amikor a gyerekek betegek pl. Nem mernék így belevágni. 7 éve szenvedek, pedig csak 1 gyerek van, de nem tudnám egyedül ellátni se anyagilag, se a munkahelyemen nem tudnék helyt állni, mert rendszeresen beteg.
2023. jún. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
48%
Három? Pont három? Csak nem a kis CS a kis O és a kis K?
2023. jún. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
48%
Minek válnál el? Mellette is lehet élni, aztán keresel egy másik palit közben. Apukát meg otthonhagyod bébiszitternek. Hol itt a probléma?
2023. jún. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
57%
Három gyerekkel nehéz lesz munkát és albérletet találni. Ha a gyerekek a férjeddel maradnak, akkor viszont szabadon, a világon bárhol újrakezdhezed az életed.
2023. jún. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
61%
Na ezért érdemes volt hármat is szülni.
2023. jún. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
23%
Nem, a te legnagyobb bánatodra:D
2023. jún. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
27%

Biztos, hogy nem. Harom gyerekkel meg anyamhoz sem tudnek hazakoltozni, csak alberletbe. Azt viszont penzugyileg nem birnam finanszirozni, mert igy is egy keresetbol elnenk negyen.

Emellett idovel es energiaval sem birnek 3 gyereket egyedul nevelni.

2023. jún. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
35%
Én inkább dolgoznék a kapcsolatomon.
2023. jún. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
26%

"Beszélgetni nem szoktunk, illetve csak a mindennapi élethez szükséges dolgokról (mit kell venni a boltban, gyerekek programjai, szükségletei stb)."


Mégis miről szeretnél? Kant filozófiájáról?

2023. jún. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!