Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ez nem kérdés, hogy válásért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem kérdés, hogy válásért kiált?

Figyelt kérdés
Mind teendőkben, mindcodafigyelésben, mind anyagiakban én müködtetem a családot. Az èn fizumból megy a rezsi, gyerekek minden dolga, minden szórakozás és az ételek fele, az övéből a hobbijai, az autó, benzin, amit ő használ, és a takarékszámlái, amihez csak ő fér hozzá. Beszélgetés, szakember megvolt, nem segít. Ha kérek pénzt, segítséget, akkor én pishkálom őt szerinte. Szexben is csak magát szolgálja ki, én le vagyok tojva. A lakhatás nehéz lenne, csak budapesti albérletre futná a fél házunk árából, két gyereket nem szívesen szolgáltatnék ki a nincstelenségbe. Hogy tudnék válni? Ilyen helyzetben csak az marad ugye?

#nőicsaládfenntartó #Xarházasság
2023. jún. 15. 00:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

Oh ugyanebben vagyok. Illetve te jobb helyzetben vagy, engem nem vett feleségül és a lakás csak az övé, úgyhogy én kb a ruháimmal és a gyerekekkel fogok lelépni, ha önállóak lesznek.

Az én élettársam szerelmes a pénzébe, fizikai fájdalom neki egy fagyira is kiadni, de mikor veszek a gyerekeknek, sorba áll mögéjük. :D

Ha neked van egy fél házad és el tudod érni, hogy kifizessen (pereskedéssel, mert az ilyen magától nem fog fizetni) akkor vegyél fel hitelt és vegyél egy lakást! Én ezt tenném.

2023. jún. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Nem,nem kérdés.
2023. jún. 15. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Azt tudod, ugye, hogy amit megtakarított az együttélésetek alatt, az is közös?!


Azt rajtad takarította meg.


Tehát szépen, csendben összegyűjtesz minden adatot: hol vannak számlái, mit vásárolt ( kocsit, egyebeket).


Tök mindegy, kinek a nevén van, minden házasság alatt szerzett vagyon közös. Kivéve az örökölt vagyon.

2023. jún. 15. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

3-as vagyok.

Ne veszekedj vele. Cselekedj megfontoltan. Főleg ne vágd a fejéhez, amit leírtam.

Okos legyél: gyűjtsd az adatokat, a kocsi adásvételről másolatot, minden beruházásról, mindenről, ami közös ugyan de te fizeted, a számláinak az adatairól, akár az okosórájáról, stb, stb.

Alkalmazott? Vállalkozó?

Minden adatnak járj utána.


A házból nem tehet ki téged gyerekkel. Fizesse ki a részedet, vagy ajándékozza a gyerekeknek az ő részét.

De ezekről most hallgass, ne leplezd le a szándékodat.


Ezeket szépen csatolod a válóperes keresetedhez. Fogadj ügyvédet, mert ez rafinált parazita.

2023. jún. 15. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%

“ én kb a ruháimmal és a gyerekekkel fogok lelépni, ha önállóak lesznek.”


Tévedsz! Szépen vesz nektek egy lakást.

Amit a közös életetekbe belefektettél, az neked visszajár.


Ha lelépsz velük, úgy, hogy mindent ott hagysz, felelőtlen vagy.


Ráadásul, hogy ne kelljen gyerektartást fizetnie, elperelheti tőled a gyerekeket, mondván, te nem tudsz nekik lakhatást, megfelelő körülményeket biztosítani, és még veled fizettetne gyerektartást.

Sok szemét ügyvéd vsn, ski jó pénzért ezt ki is veri neki.


Láttam én még különbeket is.

2023. jún. 15. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2023. jún. 15. 05:11
 7/15 anonim ***** válasza:
97%

#3-4-es kommentelő jó tanácsot adott. Mindenképpen válj el, és szerezd meg a részed. Ha tetszik neki, ha nem.

Az élősködésének meglesznek a következményei! Nehéz és hosszú út lesz, Kérdező, de azt kívánom, szerezd vissza, ami jár. Sok sikert neked!

2023. jún. 15. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
25%
Ilyen párt hol találtok?
2023. jún. 15. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
98%
Ha minden pénzét magára költi, akkor ha elvaltok nem változik semmi, tehát valj el, így tulajdonképpen nem értem mi a probléma tárgya.
2023. jún. 15. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hú, ha te azt tudnád! Amúgy egy vallási közösségben, ahová már nem járok, megértem.
2023. jún. 15. 05:42
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!