Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Külön élő szülők, szünetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külön élő szülők, szünetben szabin vagytok, ha ott a gyereketek? Programot csináltok, vagy hogy telik a szünet?

Figyelt kérdés
Nálunk apukánál van a gyerek most. Egész nap dolgozik, a gyerek mellette unatkozik. Nem mennek sehova, holott apuka vállalkozó, előre meg lett beszélve, meg lett kérdezve, melyik hét jó neki. Ő választotta ezt a hetet. De majd júliusban, mikor az új asszony ráér, akkor elmegy szabira, mert nyaralni kell menni.
2023. jún. 28. 18:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Es a legtöbb apa ilyen. Egyszeruen képtelenek felfogni mi az hogy gyerek es mi egy gyereknek egy apa.
2023. jún. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyenkor van szabim, és nálam vannak a gyerekek heti váltásban. Mi sem tudunk sok programot csinálni, mert a szabadidőmért cserébe rohadt szrul keresek. Tehát időm van, de pénzem nincs.

A héten kirándultunk, horgásztunk. Holnap strandolunk, cserébe ma csak a környéken biciklizünk, vagy horgászunk, -amit már ők is unnak-, mert nincs pénzem érdekesebb programot csinálni nekik. Júliusban elmegyünk kempingezni, de az is horror árban van már. Talán annyival jobb, mint nálatok a vállalkozó apukával, hogy mi legalább együtt unatkozunk.

2023. jún. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#2 nem várom el én sem, hogy állandóan valami nagy program. Csak annyit, hogy arra az egy hétre tegye magát szabaddá, szerintem nem halna bele és élvezze a gyerekkel töltött időt. Alig vannak együtt. Annyit gondoltam én is, hogy bringáznak, kutyát sétáltatnak, strandolnak. A strand is ingyen van, csak egy kártya kellene hozzá, de azt sem csináltatja meg. Vagy az új családdal lennének együtt. A gyerekem szereti őket.

A nyári szünetben 2 hetet vállalt az apja, de akkor sem hagyja abba a munkát. Azzal a felkiáltással, hogy lássa a gyerek, milyen szar az élete, mert dolgoznia kell. És ha ő szív a munkával, akkor a gyerek is így járt.

2023. jún. 29. 09:01
 4/11 anonim ***** válasza:
Mekkora a gyerek? Van új család is, akkor lehet velük is. Apával is. Mindenki dolgozik, nem lehet hetet szórakoztatni egy gyereket.Latom a körülöttem levo ismerősöket is anya is dolgozik nem vesz ki 1 hetet mindenfele programra... Azért ez túlzás.
2023. jún. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nincs az új családdal, csak ha az apja is ott van. Azért szerintem elvárható lenne, hogy egy hét szabira eljöjjön, ha minden más miatt nem dolgozik. 12 éves egyébként. Vágyna a programra a gyerek, ehhez képest a műhelyben ül egész nap, segíteni nem tud az apjának, mert olyan jellegű munka, haza viszont nem engedi az apja.
2023. jún. 29. 12:53
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
12 éves.. Gondolom te nem dolgozol amikor veled van, hanem szórakozni viszed egésznap. Nyilván nincs rendben ha egeszheten csak a munka. De ha a hétbol 3 nap csak telefont kell nyomnia nem hal bele. Jól el vannak kapatva a mai kolkok. Amikor ekkora voltam, kellett segíteni, nem unatkozni. És nem vittek el egész nyáron szórakozni. Köszi normális felnőtt lettem, aki dolgozik, és megteremt mindent. Ha meg júliusban el tud szabadulni apuka, hát hadd menjen.. Vagy innen fül a szél, h van párja és egy évben elutaznak? 😀
2023. jún. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 igen, én elmegyek szabira, ennyi időt tudok normális, nyugodtan eltölteni a gyerekkel, egész év egy rohanás. A gyerek egy hete az apjánál van ebből 1 napot volt otthon az apja. És igen, kimegyek vele strandra, bringázni. Igen, itthon van dolga, segítenie kell. Apjánál nem.
2023. jún. 29. 14:12
 8/11 anonim ***** válasza:

Sajnálom a gyereket nagyon... az én férjem is vállalkozó. Jövő héten és augusztus első hetében lesznek nálunk a gyerekei. Természetesen nem fog dolgozni, hanem elsősorban velük foglalkozik, strandolnak, programokat csinálnak. MÁrmint a jövő héten csinálnak, augusztusban pedig csinálunk, mert akkor én is szabin tudok lenni velük és akkorra szerintem már itthon lesz az apjától az én fiam is.

Nem értem az ilyen apákat, miért nem lehet egy nyáron egy hétre letenni a kva kalapácsot, miért nem tud érdemi időt tölteni a gyerekkel.

2023. jún. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8 ezt én sem. Egy hétről van szó, nem egy hónapról.
2023. jún. 29. 17:27
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerencse hogy csak 1 het és nem hónapok....
2023. jún. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!