Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Női szempontból valójában még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női szempontból valójában még a mintaférfi és mintaapa is végül a "selejt" kategóriába kerül?

Figyelt kérdés

Tehát nem számít ha egy férfi tegyük fel tényleg minden szempontból tökéletes, mondjuk semmi negatív férfitulajdonsága nincs, ami miatt a nők általában válni szoktak.


Akkor viszont pontosan az fog problémává válni benne, hogy "hát túl tökéletes", "semmi probléma nincs", "még egy jót veszekedni sem lehet vele" stb.



2023. júl. 1. 14:03
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
6%
Meg az, hogy nem visz haza elég pénzt.
2023. júl. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Fszom akar veszekedni.
2023. júl. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
76%

Nagyképűnek fog hangzani, így persze vagy elhiszitek vagy nem, de nekem tényleg volt egy exem aki konkrétan azt hozta fel problémának, hogy folyton áldozatokat hozok érte, és zavarja hogy ő nem tud olyan jó lenni mint én, és hogy ő akarna a jobb lenni egy kapcsolatban

De ez valami mentális betegség lehet, én büszke vagyok ha valamiben jobb a párom

2023. júl. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Minden szempontból tökéletes? Kinek? Mert objektív tökéletes nem létezik. Szubjektív igen, de az nekem például nem mintaapa, mert nem akarok gyereket.
2023. júl. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
79%
Tökéletes ember nincs.
2023. júl. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
10%
A gyakorlatban igen. Például szidják a csalfa férfiakat, de mégis mindig megbocsátanak nekik. Aki nem jár más nők után, azt lenézik, mert úgy értékelik, hogy csak nincs más lehetősége.
2023. júl. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
83%

"Aki nem jár más nők után, azt lenézik"


Ez a te fejedben létezik, magadat idegesíted vele.

2023. júl. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
0%
Ti mindenre ugyanezt mondjátok, ami nem illik a narratívátokba, hogy az nem létezik, csak a férfiak találták ki.
2023. júl. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
17%
7! Pedig amúgy nagyon igaz, személyes tapasztalat. Ha "kapós" pasi vagy népszerűbb vagy a többi nő körében is valamiért.
2023. júl. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
70%
Nem a férfiak, az incelek, akiknek nincsenek valós tapasztalataik, csak hergelik egymást online kitalált sztorikkal. (És *te* vagyok, 1 ember, nem *ti*.)
2023. júl. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!