Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mikor éreztétek, hogy vége a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor éreztétek, hogy vége a házasságnak?

Figyelt kérdés

Úgy értem, mikor jöttetek rá ez nem működik. És a másik fél nem a társatok, vagy valahol valami eltűnt.

Mennyi idő telt el mire megléptétek?

Újra titkon kaptam a férjemet. És nem tudok benne bízni. És mem is zavarja, hogy mennyire rosszul érzem magamat, vagy hogy megbántott.


2023. júl. 3. 08:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mikor azt éreztem, hogy inkább bent maradok még túlórázni, mintsem haza kelljen mennem és a férjem minden bajával foglalkozni. Addig fel sem tűnt, mennyire behúzott engem is a 'minden sz.r és minden más hiába' gödrébe, pedig évek óta hallgattam már, hogy csessze meg az anyja, az öccse, a főnöke, a kormány, az ellenzék, a gazdagok, a cigányok, a soros, a mindeki.
2023. júl. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
*hibája, nem hiába
2023. júl. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első dickpic-nél, ami a kolleginának ment :D legalább ne hagyta volna nyitva a FB-ot a közös laptopon mondjuk..
2023. júl. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Mikor a gyes időszak vége felé közeledve elkezdtem tervezni a visszatérésemet a munkába. Kaptam egy nagyon jó ajánlatot a cégemnél egy nagyobb projekt vezetésére, örültem, mint majom a farkának.

Erre a férjemből kibukott, hogy ő végig abban bízott, hogy inkább nem megyek majd vissza dolgozni, mert végre férfinak érezte magát, hogy ő keresi a pénzt, én meg otthon súrolom a padlót két szoptatás között. Így meg megint haladni fog a karrierem, amivel kiherélem őt és amúgy is neki ez így sokkal kényelmesebb, hogy kiszolgálják otthon.

Na hát ez elég kijózanító volt.

2023. júl. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Van akivel tudnék privátban beszélni?

Köszönöm szépen

2023. júl. 3. 11:32
 6/9 anonim ***** válasza:
97%
Mikor hazaértem és egy másik csávó alatt feküdt...
2023. júl. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amikor már eljutottam arra a szintre hogy azt gondoltam magamban hogy ennél még a szingliség is jobb. És mikor kommunikációs/to do listát készítettem arról kinek mikor és mit fogok mondani, hogyan költözök el, mik a következő lépések. És akkor leszállt a nyugalom a lelkemre. Tudtam hogy végleges. Tisztában voltam a veszélyekkel, nehézségekkel de így is ugyanarra az elhatározásra jutottam: ez így nem élet. Én többet érdemlek. És ha nem kerül többé soha senki az utamba, az is ok. Minden jobb mint a langyos vízben úszni…

Persze fáj(t). De nem csinálnám vissza.

2023. júl. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mikor egyszer arra mentem haza hogy az egyik barátnőjével arról beszéltek, hogy őt nem érdekli ha elválunk, mert vagy az lesz a jövőben amit ő kizárólagosan akar, vagy "majd elválik ha elválik". Vissza gondolva le sem szart mint férj, mint apa. Ez ilyen transz generációs séma.
2023. júl. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Írj nyugodtan kérdező! Hasonló cipőben járok!
2023. júl. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!