Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvált emberek! Amikor elválta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált emberek! Amikor elváltatok, volt már nektek vagy a párotoknak új szerzeménye?

Figyelt kérdés

2023. júl. 30. 08:24
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
25 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Nem volt, vagyis pontosabban a válás kimondása előtt voltak randijaim (akkor már legalább egy éve nem voltunk együtt), de semmi komoly.


Azt gondoltam, hogy na, akkor majd idén nyáron újra megpróbálom, de még csak társkeresőre se vitt fel a lélek. Végülis ráérek még 😅

2023. júl. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Az ex férjemnek volt új szerzeménye, ezért basztam ki, mint macskát szarni. Már rég nincsenek együtt. Nem egészen 2 év alatt elmúlt a "nagy szerelem".
2023. júl. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

2 unokatesóm vált el az elmúlt 1,5-2 évben (nem testvérek) Mindketten kora 30asok (a volt házastársaik is), egyikük nő, a másikuk férfi.

Mindkét helyen a nőnek már volt "új szerzeménye"

Az unokahúgomnak másfél évig volt viszonya egy munkatársával mielőtt beadta a válókeresetet. Szerencsétlen férje sejtette, de az unokahúgom tagadott és rettenetesen ügyesen hazudozott és csalt.

A másik házaspárnál a nő egy régi barátja került képbe.

Érdekes módon a válás után egyik helyen se vállalta fel a szerető a kapcsolatot, végül mindkét nő egyedül maradt. Csak addig kellettek amíg csak dugni jártak, társnak már nem.

2023. júl. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Az exemnek már volt. Illetve, még együtt voltunk, de a hapsi már megvolt neki. Tehát előbb szerezte az új hapsit és tőlem oda ment.
2023. júl. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Az exférjemnek volt, kivárta,amíg megerősödik a viszonya a nővel, és csak utána lépett le vele. "A majom meg a lián" tipikus esete.
2023. júl. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
Válás után rá egy pár hónapra egyből lett komoly kapcsolatom.. én vagyok a nő.
2023. júl. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

Igen az ex feleségem a válás előtt egy évvel lépett le az új szerzeményével.

Nagyon jól sikerült neki a csere azóta mindenki haragszik rá és még a gyerekei is megutálták.

Szerintem nem volt különösebb oka,hogy lapáta tegyen.

2023. júl. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%

A válás után az én első szerzeményem egy pár mikulás-zokni volt, mert a rohadék exem elvitte magával, és fázós a lábam télen.

A válás kimondása előtti napon találkoztam az álom hölggyel, aki nem hitte el, hogy másnap azért nem érek rá, mert a válás kimondása lesz. Így eljött a tárgyalásra. Mi azóta is együtt vagyunk, van két fiúnk. Az exemet elhagyta a srác, aki miatt elhagyott, és neki azóta sem volt egyetlen hosszútávú kapcsolata sem (12 éve).

2023. aug. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Senior Séf ***** válasza:
41%
Nem volt. Azt terveztem, hogy újra nagyobb dúlást végzek a szebbik nem körében, de szédületes gyorsasággal elkapták a tökömet, és azóta a tényleges életfogytot töltöm. Eddig 24 év ment le belőle. Itt nincs ám harmadolás, meg feltételes szabadláb, meg hasonlók! D
2023. aug. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A párom exének már volt új SZERZEMÉNYE.Elkisérte a válóperi tárgyalására.

A párom új Szerzeménye én a válás után jóval késöbb lettem.

Nem tudtam hogy kb.a köztudatban mi akik egy elvált féllel találkozunk csak tárgynak vagyunk tekintve.

Írom ezt úgy mint elvált fél aki nem csalt meg senkit.De kikérem magamnak hogy a páromat így minősítsék.Bocs de emberekről beszélünk.

nov. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!