Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A gyermekelhelyezés a válással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyermekelhelyezés a válással együtt szokott történni? Es ha albérletbe vagyunk a kicsivel, de mashova szeretnénk költözni akkor újból be kell adni a gyermekelhelyezési kérelmet? Es kb.mennyi idő míg elfogadják?

Figyelt kérdés

2023. aug. 9. 09:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%

"mashova szeretnénk költözni akkor újból be kell adni a gyermekelhelyezési kérelmet"

Mert "albérletbe" nem te laksz vele?

2023. aug. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ezt most én sem értem, fejtsd ki kérlek bővebben, mert nem írtad le, miért szeretnél a felügyeleten változtatni.



Bár most hasonló helyzetben vagyok, 1 hónap múlva költöznünk kell, de nem nagyon értem, mit változtat ez az elhelyezésen. Enyém a felügyeleti jog, és valószínűleg a következő "otthonunk" is bérelt lesz (szarul hangzik, tudom)...


Nyilván igyekszem majd olyan helyet találni, ahová ha kijön a családsegítő szolgálat embere, vagy akár a gyàmügyesek, mindenképpen azt lássák, hogy kulturált környezetben fogom nevelni a kisfiamat.

2023. aug. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Amúgy meg igen, a válóperes tárgyaláson mindenképpen meg kell egyezni a láthatást/felügyeleti jogot illetően.
2023. aug. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Pl. gyermeknek megvan állapitva hol van elhelyezve.

Ha koltoznek akkor azt kérvényezni kell vagy sem sztem ezt akarta kérdezni

2023. aug. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
39%
Az első kérdésre nemtudom a választ, latom nem is irtak azzal kapcsolatban
2023. aug. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mióta kell engedélyeztetni a költözést? Nem csak bejelenteni kell az új lakcímet?
2023. aug. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van, együtt lezárható mindkét ügy. Ha meg tudtok egyezni, akkor nem húzódik hónapokig a dolog. Ha időközben máshová költöztök, akkor azt jelezni kell.
2023. aug. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
7es, hol kell jelezni? Az illetékes bíróságon?
2023. aug. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Igen! Gondolom van ügyvéd is a képben, Ő biztosan tud ebben segíteni.
2023. aug. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Még nem váltunk el csak előre gondolkodom a lépésekről.

A cél az lenne hogy kulfoldre koltozzek.


Először alberletbe mennék , majd vissza szeretnék menni a korábbi munkahelyemre külföldre és alberletet keresnék kint.

( mert oda visszavennének egyből dolgozni es jó fizetés, tisztességes munka egyelőre )


És ezért kerdeztem hogy a gyermekelhelyezés a valassal együtt történik-e es ha majd költözök akkor újra at kell beszélni a lathatást stb. természetesen először kerelmezni kell gondolom es utánna a többi?

2023. aug. 10. 07:18
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!