Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Öregecskedő nők! Nem féltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öregecskedő nők! Nem féltek tőle, hogy a férjetek le fog cserélni titeket fiatalabbra?

Figyelt kérdés

2023. aug. 18. 19:28
A kérdező szavazást indított:
De, félek tőle. 🙁
Szerencsére nem kell az én férjem a fiatal nőknek. 😀
Nem lenne kár érte, már úgysem szeretem. 😀
34 szavazat
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
98%
Azt várom. De nem kell senkinek, mert nincs lakása. Olyannak biztos nem kell, aki az esete. Igazi főnyeremény lenne 44 évesen vidéken az anyjáéknál lakva.
2023. aug. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
#1: Akkor jelöld a harmadikat!
2023. aug. 18. 19:40
 3/33 anonim ***** válasza:
95%
Most belegondoltam, anyám férje mennyire kapós lenne a fiatalabb korosztályban a sörhasával és a kopaszodó ráncos fejével. Háza nincs, anyáméban lakik, főzni nem tud, lusta mint állat. Gondolom, anyám retteg, hogy lecserélik. :D
2023. aug. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
94%

Nem, vannak érzelmei is, nem átlag férfi. És én is lecserélhetném, ő is öregszik, de szeretem.


Neked van kiszemelted, vagy egyedül öregecskülsz meg?

2023. aug. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
81%
Meg van neki engedve de olyan szerencsétlen hogy semmilyen nőt nem tud magának felhajtani. Nyitott kapcsolatban élünk 2 éve. Nekem nincs ilyen gondom, csak ki kell választani a jelentkezők közül.
2023. aug. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
78%

2-es, a harmadik nem jó.

Az én verzióm:

SAJNOS nem kell az én férjem a fiatal nőknek. 🤣


Tényleg ez van, nem lenne rossz pasi, de szerinted kinek kéne mamahotelesen 44 évesen? Esélyem sincs, hogy kiköltözzön magától.

Semmi nincs köztünk évek óta, komolyan teljesen belefásultam, az utcára nem rakhatom.

2023. aug. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
84%
Ettol a pasi vannak csak berosálva, hogy nem kellenek senkinek🤣
2023. aug. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
68%
Az nevet, aki utoljára nevet.
2023. aug. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
91%

Aki menni akar, arra rá kell adni a kabátot.

Nálunk nincs gáz, szeretjük is egymást, de ha megcsalna, akkor mehet is a másikhoz. Megy tovzaz élet nélküle is. Lenne a helyére jelentkező.

2023. aug. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
90%

Az én férjem jobban öregszik.

Féljen ő attól, hogy én cserélem le. Simán megtehetném, ha akarnám. De nem akarom.

2023. aug. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!