Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyi időbe telik a válás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időbe telik a válás?

Figyelt kérdés
A férjem iszik és aggresszív lesz, ilyenkor engem üt meg. El akarok válni de nagyon gyorsan. Együtt élünk, az nem tudom számít-e. Ha külön élnénk gondolom könnyebb lenne elválni
2023. szept. 12. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugyanannyi idő így is. De attól, hogy elválsz tőle, ha együtt éltek, ugyanúgy meg tud verni, nem?
2023. szept. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Külön költözök tőle természetesen, már össze is szedtem a cuccaimat. Gyerekünk nincs, így azt olvastam akár az első napon is sikerülhet közös megegyezèssel
2023. szept. 12. 16:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Először költözz el aztán a válás mert aulz ilyen neked is mehet ha válni akarsz.

Első hogy biztonságos helyen legyél. Addog beadhatod a keresetet is.

2023. szept. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*az
2023. szept. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Beadod a válást. Van egy illeték költsége! Én februárban adtam be májusban már az első tárgyaláson felbontották a házassagot mivel mindenben megtudtunk egyezni. És van egy közös gyerekünk is
2023. szept. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb. beadástól számítva 3 hónapon belül kaptok tárgyalási időpontot és mivel nincs gyereketek az első tárgyalással elválasztanak titeket.
2023. szept. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Először is költözz el, utána add be, nehogy baj legyen.

Ezután hely függő hogy mikor és mi fog történni. Én Pesten 3 hónap múlvara kaptam az első tárgyalás időpontját, még paromék vidéken 2 hónapra. Nekik volt közös megegyezés, és úgy 2 hét alatt elvaltak pedig gyerek is van

Nálam is van gyerek, mi nem tudunk megegyezni, hamarosan tullépjük a 2 évet...

2023. szept. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az unokatestvérem először elvált közjegyző előtt tavaly augusztusban, ő kellett fizesse mert O akart válni. Aztán a férj vagyis az ex elkezdett háborúzni és bíróságra vitték. Nem tudom mikor fogadtak de karácsonyra mindegyiknek volt ügyvédje. Januárban volt egy tárgyalás és márciusban még kettő és a második márciusi targxalasmal zárták le.
2023. szept. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!