Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Házasságkötés után,mennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságkötés után,mennyi idő után mentetek szét a párotokkal? Mi volt amiért szétmentetek?

Figyelt kérdés
febr. 25. 17:42
 1/9 anonim válasza:
82%
2hét, kiderült, hogy félrement.
febr. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Mi nem voltunk összehàzasodva, de 6 év után mentünk szèt.

Ezalatt felèpìtettünk egy közös, szép nagy kertes hàzat és autót vásároltunk, (gyerek nem volt)

Boldogok voltunk egymással , de sajnos a csaj szülei mindig belefontoskodtak az èletünkbe és ez mèrgezte meg 6 év alatt a kapcsolatunkat.

Rengeteget veszekedtünk a szülei miatt.

A volt páromat nem akartam döntés elè kènyszerìteni, így engedtem, hogy a szívére hallgasson. Leültünk és megbeszèltük és végül, sìrva, de a szüleit választotta.

Így szètmentünk.

febr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Fél-1 év.

Rájöttem, hogy nem engem akart, csak a házasságot.

febr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 zsolt0638 válasza:
60%
Kötelező szétmenni?
febr. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%

#4

Nagyon is kötelező.

Sőt, én beiiktatnàm a törvénybe, hogy, aki házas az váljon el.

febr. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 kriszpo ***** válasza:
57%

17 éve vagyunk együtt. Van két gyermekünk.

Nincs olyan kapcsolat vagy házasság ahol ne lennének hullámvölgyek, de ez még nem bizos hogy ok a szakításra/válásra.

Én azt sajnálom, hogy manapság ennyi türelmetlen és/vagy "beteg" ember van, aki már a kapcsolat elején összeköltözik, összeházasodik ahelyett, hogy alaposan megismerné a másikat.

márc. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
43%
35 éve vagyunk együtt. Átmentünk már mindenen. Miért kellene szétmenni? Az a legkönnyebb. Az együttmaradásért dolgozni kell. Mi már a második unokát várjuk :))
márc. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

17 év, aztán rájött,h leszbikus.

Bár vszeg addig tudta csak àtb@szott.

márc. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sosetom ***** válasza:
69%

Kíváncsi vagyok hány csokos család vált el, mert túlvállalták magukat.

Már az óvodákban látszik 1-1 családon, hogy csak a pénzért vállaltak 3 gyereket, holott egyet se kellett volna.

márc. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!