Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Milyen eséllyel indul az a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen eséllyel indul az a nő egy vagyonmegosztási(?) perben aki 10 év után elköltözik az élettársától (nem férjétől) és több millió forintot követel a háztartásban elvégzett munkáért?

Figyelt kérdés
A férfi házában éltek, átlagos fizetése volt. A nőnek nem volt munkaviszonya, megtakarítása, egyéb igazolható a házba befeketett pénze sem. Többé kevésbé ő végezte a házimunkát, milyen esélyei vannak a bíróságon? Mire tarthat igényt?

febr. 27. 13:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam már ilyenről, de a jogi topikbqn többre mennél a kérdéssel.
febr. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Amerikába max van ilyen. Régi sztori ez már.
febr. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem esélytelen.
febr. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Élettársi viszonyban forintosítják a házimunkát, az, hogy mennyi, így nem lehet megmondani.Jogiforum.hu-n kérdezz inkább.
márc. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Munkahelyen kell dolgozni inkabb. Nem a hazimunka rabjanak lenni.
márc. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nemsok esély van bármire is, hiszen bármikor elmehetett volna dolgozni. A házba nemadott egy forintot se, gondolom az már a kapcsolat kezdetekor is megvolt a férfinak, ennyi erővel ő is kérhetne lakbért visszamenőleg, ha a nő a házimunkáért kérne pénzt.
márc. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nulla forint. Én se kapok pénzt, mert kitakarítok a saját lakásomban, meg főzök magamra.
márc. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%

Minek kellett kiemelni?

Mi nem egyértelmű?

márc. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%

Max. a ffinek kell fizetnie hogy nála lakhatott es a férje pénzéből élt. Gondolom nem szexrabsz.volt .. :)

Gyerek van ? Vagy mi a szitu

márc. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 NTBS ***** válasza:
100%

Szerintem semmire.

De, ha kap is valamit a férfi viszontperelhet a lakbér miatt!

márc. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!