Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elköltözhetek válás után a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elköltözhetek válás után a babámmal 460km-re?

Figyelt kérdés

Borsod megyében élünk és el szeretnék menni innen vas megyébe. Elválunk a párommal. Sajnos túl későn jöttem rá, hogy egy mérgező kapcsolatban élek.

Vas megyébe szeretnék menni, mert nekem borsod megyében nincsen senkim. Szüleim, testvéreim is ott élnek, nincs már itt maradásom.

Abszolút nem értek ehhez az egészhez.

A gyermekünk 1 éves. Félek, hogy elveszítem.

Szeretném tudni, hogy milyen lehetőségeim vannak. A párom és anyósék biztos minden követ megmozgatnak, hogy borsodban maradjunk.



márc. 8. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

"Elköltözhetek válás után a babámmal 460km-re?"

El.


"A gyermekünk 1 éves. Félek, hogy elveszítem."

Miért?


"párom és anyósék biztos minden követ megmozgatnak, hogy borsodban maradjunk."

Ez mit jelent?

márc. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Menjetek nyugodtan, semmit nem tud tenni.
márc. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Kérj ideiglenes gyerekfelügyeletet és költözhetsz. A gyermeket a lakcíméről önkényesen nem viheted el. De most lépj, amíg ilyen pici.
márc. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Már miért ne költözhetnel?
márc. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Igen, de a láthatást bitosítanod kell, és az utazás extra költségét követelheti rajtad.
márc. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%

5

Nem igazán követelheti rajta.

Senki nem fog 460 km-t hetente utazgatni hétvégén. Tikábban, de hosszabb időr eláthatja majd a gyereket.

ANuyka meg egész évben költ rá és gondoskodik róla, míg apuka vígan élheti a világát. És nem, a tartásdíj messze nem fedezi ezt.

márc. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
Bárhová nyugodtan mehetsz az ország határain belül.
márc. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%

Kijelentheted a lakciméről, én is megtettem. Az orvos, védőnő, esetleg bölcsöde miatt muszáj is átjelentkezni oda ahova mentek.


Még nem hallottam olyat hogy a láthatás extra költségeit követelhessék. De a láthatást biztosítani kell, aztán ha nem jön csak örülhetsz.

Ha válás van, és köcsög a bíró akkor kitalálhatja hogy mondjuk Budapesten legyen az átadás-átvétel, mert az nagyjából félút, és úgyis mindketten átszállnátok ott.


Tarts ki bármit is hoznak fel ellened. Mindenről kell bizonyíték, nekik is, de neked is. Ha eltudod látni a gyereket akár saját jövedelemből, akár segitséggel, akkor egy 1 éves gyereket nem fognak elvenni tőled.

E-mailen kommunikáljatok, ott egyreszt nem tud ugy kiboritani, masrészt nyoma marad.

márc. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! :)
márc. 9. 15:09
 10/11 anonim ***** válasza:
46%
Te mit szólnál, ha az apja vinné el a gyereked 460 km-re?
márc. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!