Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan döntsek, melyiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan döntsek, melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

régóta házas vagyok,a szex az elején sem volt fenomenális,de a viharos ifjúságomban szeretkeztem eleget,azt gondoltam,már nem olyan fontos a szenvedély. szeretetből(nem szerelemből) és megfontoltan választottam párt,és nem is csalódtam.a kapcsolatunk 11 év után is szeretetteli és igazán jó,de a kezdeti "nem nagyszerű szex" mostanra szörnyű lett,és az utóbbi években szinte teljesen megszűnt. mivel nekem nem jó,ő sem akarja. sokat beszéltünk a problémáról,de a fő gondot,a méretkülönbséget sehogy nem tudjuk orvosolni. nekem évek óta van szeretőm,akivel pont ezt az űrt tudtam kitölteni,de ő most már komolyabbra szeretné fordítani a kapcsolatunkat,és talán én is. nincsen bennünk annyi közös,mint a mostani párommal,sőt teljesen különbözőek vagyunk,de az alapvonalakban megegyezik az életfelfogásunk. csodálatos vele a szex minden formája,még hat év után is,de pl. nem tudunk egy filmet közösen megnézni,mert annyira más az ízlésünk.megpróbálnám vele az új életet,de félek,hogy az ágyon kívül nem fogjuk megérteni egymást. egyszerűen igazságtalan,hogy az ember nem azt szereti,akivel jó szerelmeskedni. nem bírom tovább a jelenlegi helyzetet,és a páromnak is jobb lenne,ha méltó partnert találhatna helyettem(bár ő nem akarja),és a szeretőm is megérdemli,hogy válasszak végre,de nem tudom,miről mondjak le: a testi vagy a lelki gyönyörökről?

35 éves


2010. nov. 4. 15:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ahogy látom, egyik férfi sem megfelelő Neked valamilyen szempontból. Miért akarsz két "rossz" (idézőjelesen) közül választani? Én hagynám mindkét férfit, és keresnék olyat, akiben mind megvan, amit keresek.

Kicsit visszás, hogy választás, és ezek a döntő érveid. Jó szex, vagy biztos harmonikus viszony-jó szex nélkül. Nagyon fontos, hogy az ember valakivel igazán intimitásban tudjon lenni, de ha ennek a testi, vagy lelki oldala nem működik jól, akkor hiába az orgazmus, intimitás nem lesz.

Ezért mondom, hogy hagynám őket, keressenek olyat, aki méltó hozzájuk, én pedig keresnék egy olyan férfit, aki hozzám méltó.

A kérdés kicsit olyan, hogy most az agya vagy a farka jöjjön a kosárba a húsboltban. Kicsit nézz magadba!

2010. nov. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A férjed tud a szeretődről, netán neki is van?


Szerintem válj el és szakíts a szeretőddel. Az első a barátod, a második pedig csak egy eszköz az orgazmushoz. Keress valakit, akiben mindkettő megvan.

2010. nov. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

házasok vagytok?gyerekek vannak? mert ha igen mérlegelned kell hogy megéri e felrúgni mindent a szexért!

de TE döntesz.

2010. nov. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ezt bizony csak Te tudod eldonteni, de eleg felelotlenul valasztottal part mar az elejen, tehat konnyelmuen.

Annak idejen kellett volna feltenned ugyanezt a kerdest Onmagadnak, s csak aztan eldonteni, hogy valoban megfelel-e ez igy Neked hosszu tavon.

Nagyon sok embernek a teste predikal, tehat itt most hiaba tanacsolnank azt, hogy a lelkedre hallgass, mivel itt az oszinte erzelmekrol van szo, es arra kellene odafigyelni, de kerdes, hogy benned meg van-e ez az erzes!

2010. nov. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nincs gyermekünk,és nem írtam,hogy férfi vagy nő vagyok.a páromnak szintén vannak alkalmi kapcsolatai,de jól csak egymással érezzük magunkat.jól hangzik,hogy hagyjam ott mindkettőt,de ebben a korban az ember már nem fekhet össze mindenkivel,hogy kipróbálja,jó-e vele? és elég sokat kipróbáltam a házasságom előtt,sosem volt ilyen tökéletes mással.egyébként a házastársamnak és a szeretőmnek is én voltam az első az ágyban.
2010. nov. 4. 15:35
 6/12 anonim ***** válasza:
pfaff. Hat csunya dolog ez igy. Szerintem keress egy olyan pasit/not, aki mindazt megadja neked, amire szukseged van. Vagy legyel annyira gerinces, hogy a szereteted eltakarja ezt a hibat... :)
2010. nov. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha a testi gyönyörökről mondasz le, az fog hiányozni, ha a lelki gyönyörökről mondasz le, akkor pedig az fog hiányozni. Ördögi kör, mindkettővel szakítanod kellene, és valaki olyat keresni, aki egy személyben nyújt neked testi és lelki gyönyört.
2010. nov. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát ha neked van képed hat évig csalni a féjed, akkor szakíts vele és menj a szeretődhöz.
2010. nov. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha szereted a párodat, akkor a szexuális méretbeli különbség nem lehet probléma. Ezernyi módja van ma már annak, hogy mindkét fél örömét lelje a szexben.


Ha valóban csak a "méret" miatt mész máshoz, azzal nagyon megalázod a párodat.

2010. nov. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
"mivel nekem nem jó,ő sem akarja" Ilyet csak egy nő ír. Egy férfinek mindig jó...
2010. nov. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!