Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek, ha nem működik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem működik a szexuális életem a párommal? Mi véleményetek, mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Lassan 8 éve vagyok vele együtt, van egy 2 éves kisfiúnk is. 3 éve élünk együtt egy gyönyörű házban, amit folyamatosan csinosítgatunk. Ő csakis arra törekszik, hogy semmibe ne szenvedjünk hiányt, ez így is van. Csak értünk él ezt tudom és látom. Szeret is engem a maga módján, Ő nem igazán tudja kimutatni az érzéseit. A szexuális életünk katasztrófa! Havonta van 1-szer, jó esetben és az sem jó nekem. Régen sem volt az igazi és ez egyre rosszabb lett. Egyszerűen én a gyengédebb, szenvedélyesebb míg Ő a gyors és a mielőbb legyünk túl rajta szexet szereti. Önző a szexben és nem veszi figyelembe az én igényeimet, pedig tudja mire vágyok. Mivel nem érzek érzelmeket irányából ezért nem is tudom elengedni magam és nem is kívánom Őt. Éppen tegnap került szóba az önkielégítés, és kiderült, hogy Ő hetente legalább 1-szer csinálja. Teljejsen kibuktam ez miatt, hiszen akkor neki sem jó velem a szex, amit már eddig is sejtettem.Többször próbáltam már beszélni vele erről,de egyszerűen nem lehet,mert Ő szerint minden rendben van köztünk és feleslegesen aggódok ilyen hülyeségek miatt.
2010. nov. 21. 10:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem egyszerűen csak rád unt. Ilyenkor mi a teendő? Fel kell keltenni az érdeklősését! Menj el egy ilyen szexboltba és szerez be valami szexi ruhát, vagy szexi fehérneműt egy Intimissimiből... Várd otthon egy gyertyás fürdővel és ajánld fel, hogy jól megmasszírozod... vagy fundáljatok ki valami ötletes helyet... konyha, autóban stb.
2010. nov. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Az tényleg egy jó ötlet, hogy fel kellene dobni... de az az első, a másik hogy muszáj lenne megbeszélnetek. Elmondanod neki, hogy neked ez így nem jó legyen gyengédebb veled, mert hanem neked nem jó. Ezt muszáj megbeszéljétek, mert hanem örökös félelem lessz benned, és viszáj köztetek. Ez egy nézeteltérés és ha nem mondod el neki, nem beszélitek meg, ebből kezdődnek a más viták.
2010. nov. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%
Sajnos akivel az elején sem igazán egetverdeső a szex, az csak később mindik laposodik. Így jártál ha szereted maszti segíthet rajtad, vagy egy titkos szerető.
2010. nov. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

"Régen sem volt az igazi és ez egyre rosszabb lett. Egyszerűen én a gyengédebb, szenvedélyesebb míg Ő a gyors és a mielőbb legyünk túl rajta szexet szereti."


Sajnos ezek szerint nem illetek össze a szexuális igényeiteket tekintve.

Van ilyen.


Így is lehet boldog kapcsolatotok, ha ettől a résztől eltekintetek.

Egész jól le lehet szokni róla, egyébként.


Vagy van még két megoldás:


1 ha ez akkora probléma, h nem tudsz rajta felülkerekedni, akkor váljatok el.


2 Keress egy szeretőt, aki megadja azt, amit a párod nem. Ettől még élhettek együtt, lehettek boldogok.

Ám ennek a legtöbbször válás lesz a vége!



A "javítsuk meg" dolgok azért nem működnek, hiszen sohasem volt jó. Csak az elején még a rózsaszín köd ideálisabb képet festett...

2010. nov. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A masztival egyetértek úgy, hogy a párod érezzen, lásson valamit belőle. Persze "véletlenül".

Ez szokott segíteni.

2010. nov. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%

Figyelj, ha az elején sem volt jó, akkor nem is lesz. komolyan.


Érezted az elején hogy oda van érted, mármint szexuálisan? tudom hogy a férfiak is különbözőek, de azért ezt lehet érezni. Bocs a felvetésért, de ha az elején is ilyen immel ámmal ment a dolog, nem leht hogy látens meleg? sajnos nincs kizárva.


A másik lehetőség hogy ráunt veled a dologra. ez is megeshet, de ez csak akkor lehet, ha az elején azért minden rendben volt. Volt nekem egyszer egy elvált férfi barátom. Ő mesélte, hogy a külön költözés előtt a feleségével már csak heti egyszer volt szex, a kötelező vasárnap reggeli, és hogy már azt kezdte észre venni, hogy önmagával élvezetesebb a szex mint a nővel. Na ilyenkor kell abbahagyni. persze valószínű a nőnek is rossz volt, de ezt ugye nem tudom. és ő mesélte, hogy sokáig úgy érezte, hogy minden rendben, természetes, hogy már nem szexelnek annyit hiszen nem 20 évesek. mígnem egy munkabulin összeismerkedett egy nővel, akivel lett egy egyéjszakás kalandja, és akkor jött rá, hogy nem az öregedéssel van baj, hanem a feleségével való kapcsolatával. na utána keresett egy szeretőt, mígnem 1 év után elköltözött otthonról.

ezt azért meséltem, mert lehet hogy a férjed sem tudja tudatosan, hogy valami nem jó. lehet hogy van valami vágya, amit nem mer elmondani. valahogy ki lehet ne belőle udvarolni hogy mondja el. hátha használna. mert ez így hosszabb távon nagyon gáz.


és ugyanúgy te is találkozhatsz valakivel, aki egyszerűen elgyengít, mert annyira elkezd vonzani. aztán meg majd megkapod a kedves férjedtő, hogy milyen qva vagy.. pedig az egész inkább az ő hibája mint a tied. ha ennyire elzárkózik a témától.


32/N

2010. nov. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A probléma az, hogy mindketten másra vágytok.


Te szeretetre vágysz, ölelésre, amíg ő a kielégülésre vágyik. Ha megmondanád neki az igazat, akkor a helyzet meg is lenne oldva.

2010. nov. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%
Ne haragudj a párodra a maszti miatt, mert ő azzal is csak javítani akar a szexuális együttlétetek minőségén.Mivel írod is, hogy ő általában a gyorsabb és te úgy érzed, hogy nem kíváncsi a te igényeidre.Nem lehetséges, hogy neki ezidáig te vagy az első és egyetlen eddigi életében, mármint akivel szexelt?Ne halgass a rádunt szövegekre, viszont az tény, ha ezt nem orvosoljátok idejében, akkor az előbb útóbb félrelépéshez fog vezetni.A férfiak (tévesen)azt hiszik, hogyha naponta akár többször is kiverik, akkor a következőnél nem sülnek el, olyan hamar....Újíts!A férfiak imádják ha egy nőnek teljesen kopasz odalent, mert az olyan kislányos.Gyantáztass, ha kell.Csábítsd el, játszadozz vele és finoman utasítsd, hogy előtte orálisan kényeztessen téged is egy kicsit mielőtt vadállat válik belőle.És persze az is képes doppingolni egy együttlétet, ha a gyereket elvisszük a mamához és vígan síkítozhatunk, nyöghetünk nem kell csendre fogni magunkat.Hidd el ez a párodra is jó hatással lesz.Egyébként meg nem értem, hogy miért a válás kategóriába írtad a kérdésed.Annyira nagy a baj?Valószínű, hogy már sok kudarcotok volt a szexuális együttléteitek során, ezért is ritkul a dolog és valószínű, hogy ezért sem kívánod már te sem.El kell döntened, hogy mennyit jelent neked ez a kapcsolat.Mérlegelj és kívánom, hogy ha úgy döntesz érdemes még megmenteni, akkor sikerüljön is.Ja és ne légy prűd, valld be, hogy te sem bírod ki 1 hónapig így azért lássuk be neked is magadhoz kell nyúlj néha....33 éves 3 gyermekes anyuka voltam........Nehogy azt hidd, hogy mással jobb lesz.....Legalábbis nincs rá garancia.
2010. nov. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket! Elég sok jó ötletet írtatok. Azt hiszem hogy ha megerősítésetekkel bevetek néhány trükköt akkor még menthető a dolog. Egyébként véletlen írtam a kérdést a válás kategóriába.Köszi
2010. nov. 22. 09:56
 10/11 anonim ***** válasza:
Akár én is irhattam volna, bár én tudom, hogy mi a baj. A férjem nem ad a szájhigéniára, és bizony kellemetlen szaga van. Dohányzik is mellette. Minden este úgy kell rászólni, hogy fogat mostál már? hogy legalább 1x meglegyen neki naponta mosva. Mint egy gyerekre. És akkor is csak 1-2x húz rajta, és kész. Már lassan ott tartok, hogy megmosom neki én. Próbálkoztam azzal is, hogy akkor én sem mosom meg, hátha észreveszi, hogy mennyire nem jó az, de 2 napnál tovább nem birtam, igy nem vált be az ötlet. Ecsetelem neki már több, mint elégszer, hogy a fogmosás a tisztaság része, de nem érdekli. Évek óta nem csókoloztunk már, ezek ok miatt. Igy ha nagy ritkán sor kerül rá egy essünk már túl rajta szex, igy az sem az igazi. Mert azt sem akarom, hogy ilyen szájjal mármit is csináljon velem-rajtam. Egyszerüen undorit.
2010. nov. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!