Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek ANYUKÁK, volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ANYUKÁK, volt párom el akarja vinni 1-2 napra 17-hó kislányomat láthatásra?

Figyelt kérdés
fél éve élünk külön,nincsen semmilyen bírósági végzés.nem merem elengedni a kislányom mert még pici,ugy hallodtam 3 év korig csak anyai felügyelettel láthatja.ő minnél többet szeretne a gyerekével lenni.És ha tegyük fel elviszi és nem hozza vissza????? Hol lehet olyan papirt csináltatni,hogy a kislány velem van...SEGÍTSETEK HOGYAN MŰKÖDNEK EZEK A DOLGOK
2010. nov. 21. 19:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
Férjed is volt? Válásnál biztos volt gyermek elhelyezés. Ha nem, akkor vállalta az apaságot? Ez alapján kérhetsz szerintem a bíróságon gyermek láthatási engedélyt. Milyen amúgy a viszonyotok? Látogatja sűrűn a gyereket?
2010. nov. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
63%
Van rá okod hogy ennyire ne bízz benne? Az érthető, hogy sokat akar a gyerekével lenni, ez a normális, szerintem.
2010. nov. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
57%

Bíróság mindenek előtt!

Amíg nincs papír a láthatásról, egyéb feltételekről, addig smafu picurka elvitele.

Nagyon szemét világot élünk...

2010. nov. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
48%

te ismered....


de őszintén, szerintem még ha elváltak is, 50-50%ban köteles mindkét fél kivenni a részét a gyerekneveléstől, és nem fair kisajátítani...


pont annyi idős a pici hogy hamarosan az első emlékek rögzülnek a fejében, folyamatosan sok időt kellene mindkét szülőjével, arányosan eltöltenie.


én nem értek egyet azzal, hogy az anyák kisajátítják a gyereket. 3-4évesen ha addig nem ismeri meg, idegen lesz számára :-o

elrabolni nem rabolhatja el, nyilván. különben körözést adnak ki ellene...


és akkor már csak azt nem értem, hogy két felnőtt ember, akik annyira közel voltak egymáshoz, hogy szeretkeztek, sőt, megcsináltak egy gyereket, utána úgy viselkednek mint két idióta.... kommunikáció, könyörgöm... annyira bíztál benne hogy gyereket csináljon neked??????? de a gyereket már nem adnád oda, ami az övé... ez olyan furcsa :-o

2010. nov. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
68%
Én most azért érek rá netezni, mert a volt férjemnél van a 19 hónapos kislányom, ottalvóson. Bennem soha nem merülne fel az a gondolat, hogy nem hozza vissza hozzám. A gyerek közös, annak ellenére, hogy mi nem tudtunk együtt élni. Én soha nem tettem neki keresztbe láthatással kapcsolatosan, és nem fogom bevezetni ezután sem, hogy csak a felügyeletem mellett lehessen vele.
2010. nov. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%
Bíróság, gyermekelhelyezési per. Én amúgy örülnék, ha az exem el akarná vinni egy éjszakára a pont ugyanennyi idős lánykánkat. Kell nekik a meghitt esti együttlét is, én meg szusszannék egyet. De sajnos a lakhatása nem olyan, így úgy oldjuk meg, hogy az exem jön, mondjuk fél7-7re, én meg elmegyek. Ő vacsoráztat, fürdet, altat, nagyon élvezi a gyermekkel töltött időt. Én meg elmegyek kicsit kikapcsolódni, ha hazaértem, veszi a kabátját és megy hazafelé. Szerencsére sikerült jó viszonyban maradnunk, és klasszul működnek ezek a dolgok.
2010. nov. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
64%

A biróság a gyerekelhelyezési ügyeket sürgősséggel tárgyalja. Miért nem kértél fél év alatt végzést???

Viheti, nem tudsz mit tenni.

2010. nov. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
76%
Te ismered, mi nem.Megtenné, hogy nem adja vissza?Mert ha igen, én nem adnám oda.Megmondhatod neki, h annyiszor és akkor látja amikor akarja, de egyelőre ne vigye el.Erőszakkal csak nem fogja.
2010. nov. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
62%
3 éves koráig nem viheti.Az egyik válaszolónak aki azt irta,hogy kiadnak rá körözést ha nem hozza vissza.Eszednél vagy ember?Addig meg szét vesse az ideg,hogy szegény gyerek mit él át?Ne add oda.Menj bíróságra!
2010. nov. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy adnak ki körözést, nincs birói döntés, ő is a gyerek szülője, oda viszi, ahová akarja.
2010. nov. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!