Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Valótlan állítás következménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valótlan állítás következményeként bírósági végrehajtásról kaptam papírt, miszerint kéthavi gyerektartást kéne befizetnem, plusz a munkadíjat, stb, ha tudom igazolni, hogy igenis befizettem, akkor mi van?

Figyelt kérdés
A felmerülő költségeket akkor is én állom?Nem lehet mentesülni a költségek alól olyan indokkal,hogy nem is igaz,hogy nem fizettem a gyerektartást,mert csekkekkel tudom igazolni az igazamat?Lehet ez miatt feljelentést tenni bárhol a másik fél ellen?Mit tehetnék???Segítséget kérek!
2010. dec. 11. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Írjál nekik fellebbezést, csatold a számlák másolatát. Azt is lehet, hogy bemész a heti ingyenes bírósági banasznapra, és ott jogi tanácsot adnak ez ügyben.
2010. dec. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
HA befizetted és van róla papírod akkor semmilyen költség nem terhel
2010. dec. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De nekem kiszámlázták a két havi állítólagosan elmaradt tartásdíjat,az állami illetékkel,munkadíjjal és társaival együtt,melyet két héten belül kellene megfizetnem...Töröltethetem nevemről igazolás bemutatásával a fent nevezett adósságot?
2010. dec. 11. 14:59
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Írj válaszlevelet amiben leírod hogy már kifizetted és mellékeld a csekk fénymásolatát is
2010. dec. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hétfőn személyesen találkozom a végrehajtóval,de addig sem szeretnék idegroncs lenni,jó lenne tudni,mire számíthatok.
2010. dec. 11. 15:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a végrehajtás elrendelése előtt fizetted be akkor semmilyen költség nem terhel, ha utána akkor valószínű hogy fizetned kell valamyilen eljárásiktg-et
2010. dec. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Miután csekkekkel igazoltam,hogy nincs elmaradásom,a költségek nagy részét nem,de a végrehajtó jutalékát és átalánydíjat meg kellett fizetnem.Bár behajthatnám a végrehajtást kérőn,de csak peres úton,akkor viszont többe kerülne a leves mint a hús...

Hála a magyar jogrendszernek,amiért a bosszúéhes anyukák BÁRMIT megtehetnek.Büntetlenül.Az apák meg dögöljenek meg,mindenki tesz rájuk magasról,boldoguljanak ahogy tudnak....

2010. dec. 14. 15:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Bemész a lakhelyed szerinti illetékes bíróságra nyilvános panasznapon, viszed magaddal a papírokat, és ott mindenben segítenek. Pénzbe nem kerül, csak időbe és energiába, de vissza tudod szerezni azt a pénzt, ha nagyon akarod. Én a helyedben megtenném, nem is a pénz miatt, hanem azért, hogy az exnejed nehogy azt gondolja, hogy ezt bármikor büntetlenül eljátszhatja veled.
2010. dec. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!