Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjem azt mondja folyamatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem azt mondja folyamatban van a válás én hogy tudhatom meg beadta e?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 07:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

11.23-as vagyok.

Én Komárom-Esztergom megyében lakom és az ügyvédem nagyon tojt anno a válásomra és a gyerekelhelyezésre is.Hosszú történet...Eltelt 5 hónap és képzeld,egy papír darabot sem kaptunk az ex-el,hogy na,ekkor lesz tárgyalás...az ügyvéd be sem adta a bíróságra a kérvényemet,de a pénzt eltette.Én betelefonáltam a komáromi bíróságra(mi odatartozunk)és akkor tudtam meg,hogy semmilyen per nem fut és nincsen kérelem beadva xné nevében.

Tehát sajnos a saját tapasztalatom alapján mertem ezt írni,hogy igenis kell,hogy adjanak infot!

Igazából biztatni is szerettelek volna,de ilyenkor semmi nem nyújt vigaszt.

Légy erős!

2010. dec. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
miért akar elválni?nem tudnád rávenni hogy maradjon veled? én belehalnék ha a férjem el akarna válni akár térdenállva könyörögnék hogy maradjon velem
2010. dec. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
kérdezd meg a bíróságot
2010. dec. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
11.23-as igazából minden reményem elszállt én nagyon szeretem de ma felhivom a biróságot. Talán az ünnepeket könnyebben tudom elviselni ha kapok válasz. És sokat segitettél.
2010. dec. 15. 08:05
 15/20 anonim ***** válasza:

11:23-as vagyok

Nekünk a csúszás miatt decemberben volt az első perünk,ünnepek előtt.Nálunk én akartam válni,bár mind ketten igazából.Sajnos a mi életünk és kapcsolatunk 9 év alatt kihűlt,hiába volt egy közös kislányunk,úgy gondoltuk,jobb lesz mindenkinek.Mai napig baráti kapcsolat van köztönk.

Talán ti is ebben a megyében laktok?

Ha gondolod nyugodtan írj,akár privátba is.Bár sajnos ilyenkor max az segít,ha kibeszéled magadból a fájdalmat és csalódást.Nálunk is nehéz dolog volt ez,mert hiába nem úgy szerettük már egymást,a 9 év,az 9 év...

Üdv.Eszter

2010. dec. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Szia 11:23-as! Felhivtam a biróáot és nincs beadva a válópapi! Ez egy kicsit megnyugtat,de ha ügyvéddel csináltatja akkor lehet az még nem adta be.Ezt hogy folyamatban van kb 3 hete mondta szerinted ennyi idő kell egy ügyvédnek az első tárgyalás kitüzéséhez.
2010. dec. 16. 07:01
 17/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Ismét én:)

Na,ez jó!(hogy nincsen beadva)

Csak azt nem értem,hogy mi a francnak terrorizál téged lelkileg?Ez durva.Valami oka van,hogy ezt hazudja,de vajon mi?Az ügyvéd szerintem ennyi idő alatt már be kellett volna,hogy adja a papírokat(ha csak nem olyan szemét,mint az enyém volt,mondjuk az más eset).Szerintem kamuzik a férjed,arra kellene rájönnöd,hogy miért?

Próbálj beszélni vele!De ne alázkodj meg előtte,bármennyire is szereted őt.

Szorítok nektek,hogy rendbe jöjjön a kapcsolatotok!

2010. dec. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy ilyet irok, de ha a férjed ezzel ijeszget, akkor nincs semmi esélye a kapcsolatotoknak. Minél elöbb véget vetsz neki, annál jobb neked is.

Erre a fenyegetésre CSAK egy választ adhatsz: TE adod be a válópert. Ha a férjed komolyn gondolta a válást - mármint hogy nem kaar tényleg veled maradni, akkor tudomásul veszi és elváltok, ha meg csak tégen akart ezzel zsarolni, akkor igencsak fog erölködni, hogy kibékitsen téged. Ha te inditasz, akkor mindenképpen te vagy lépéselönyben, szerintem ne hagyd ki ezt a lehetöséget.

Egyébként ha az egyik fél már nem akarja a házasságot fenntartani, akkor már vége, semmi értelme megpróbálni a másikat fogvatartani.

2010. dec. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szia én idén májusban váltam el és nálam is ez volt a feleségem azt mondta, hogy tavaly novemberben beadta a váló pert! Én meg vártam az idézést,hogy mikor kell menni a bíróságra! Aztán meguntam,hogy nem kapom meg az idézést és fel hívtam a bíróságot és készségesen megmondták,hogy nem adták be a válópert! És ami az ügyvédet illeti ez egy nagy hülyeség,hogy ennyi idő alatt nem tudnak meg írni egy kereset levelet! Mert amikor meguntam a várakozást én adtam be a kereset levelet! Úgy hogy még ügyvéd se kellett hozzá! Be mentem az illetékes bíróságra kértem egy forma nyomtatványt ki töltöttem és két hét múlva jött az idézés,hogy mehetünk a váló perre!
2010. dec. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Na mi lett?


Anyám is mindig ezzel idegesíti apámat, de valójában szeretik egymást:) (szerintem, REMÉLEM)

2011. jan. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!