Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válok, a családom teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válok, a családom teljesen elfordult tőlem emiatt, sőt még a munkahelyemen is bekavartak. Mindenáron ki akarnak rúgatni, hogy ne tudjam eltartani rendesen a gyerekem. Ha nincs munkahelyem attól még nekem ítélhetik a gyereket?

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 18:00
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
81%
Elvileg igen, de ha paranoiában szenvedsz nem valószínű.
2011. jan. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
48%
Miért fordultak el tőled? Ne haragudj, de manapság lassan büszkeség elválni, senkit nem néznek le miatta, szóval valami oka biztosan van. Talán megcsaltad a férjed?
2011. jan. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
igen,de ennek megvolt az oka. Állandóan martuk egymást, ő heti egyszer biztos felpofozott, mert jól esett neki.ez egy a sok közül, amit már nem bírtam tovább.Eközben ismertem meg valakit.A családom szerint nekem nem szabad válnom, mert a férjem jól keres!!! Én úgy gondolom, hogy apénz a legkevesebb( számomra) .
2011. jan. 16. 18:10
 4/44 anonim ***** válasza:
84%
Vagy úgy. És a környezeted? A munkahelyed leszarja szerintem, hogy a férjed mennyit keres, mert ez a te munkavégzésedre nem hat ki. Vagy tudják a megcsalást és ezért néznek ki? Azért ne haragudj, de egy válás miatt még senkit nem rúgtak ki.
2011. jan. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is egy kicsit paranoiásnak tűnsz.

Miért akarná azt egy munkahely, hogy ne tudd eltartani a gyermeked?

Az esély viszont kisebb hogy megkapd, ha nincsen melód.

2011. jan. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem azért akarnak kirúgni a munkahelyedről, hogy ne tudjad eltartani a gyerekedet, és nem azért, mert elválsz. A munkáddal lehet valami probléma. A gyereket annak ítélik, ahol jobb helye van. Ahol érzelmileg és anyagilag is többet kap.
2011. jan. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
a főnököm nem foglalkozik senki magánéletével, de a családom úgy gondolja hogy ha ezt a lépést megteszik a kisfiam egyből a férjemnél marad!! most az ő sebeit nyalogatják, de hidd el szar, hogy nincs melletted senki és egyedül küzdessz. A szüleimnk mellettem kellene lenni, nem pedig a férjem mellett! A lányuk vagyok..
2011. jan. 16. 18:14
 8/44 anonim ***** válasza:
68%
Azért én meghallgatnám a másik felet is.Valami nagy gáz van ott, ahol a szülők nem a lányuk pártját fogják, hanem a vejükét.
2011. jan. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
62%
A családd anyagias, azért ragaszkdnak a hülye pénzes faszihoz. Te örülj, hogy megszabadultál tőle, a sok ostoba ökör emberrel ne foglalkozz.
2011. jan. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
53%

Az új pasid nem áll melléd?


elég szemét a családod, hogy egy nőverőhöz szeretnénk láncolni.

2011. jan. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!