Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akik elvált és gyermekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik elvált és gyermekkel rendelkező férfival kötik össze életüket, miért kívánják megváltoztatni a múltat és úgy tenni, mintha mindig is ők lettek volna az egyedüli és elsők a pasi életében, a többieknek pedig csitt?

Figyelt kérdés

És aztán háborognak, hogy a pasi külön gyereke mennyit kap, meg satöbbi, mint amiket ilyen helyeken lehet olvasni.

Mintha nem egy eleve kész helyzetbe állapodtak volna bele....


2011. márc. 3. 16:46
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
74%
Nem mindenki van ezzel így.. Én sem értem őket..
2011. márc. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
50%

Na, csak átjött az előző kérdésről egy háborgó pénzsóvár volt feleség...


Drága kérdező!

A szerelmet nem mi választjuk és nem mondhatom magamnak, ebbe a férfiba nem éri meg beleszeretnem, mert gyereke van és emiatt nem tudok majd saját gyereket szülni.


Nem a múltat kívánjuk megváltoztatni, hanem a volt feleségeket kirángatni a múltból.

Az élet folyamatos változásokkal jár.

El kellene fogadni, hogy apuka újranősül, boldog és ismét családot alapít ahová születnek új gyermekek akik nem tehetnek arról, hogy a volt feleség - noha anyuka- gyűlöli az új gyerekeket és mindent a sajátjának akar.


Mikor elvált apuka, természetes, hogy fizetett X összeget a gyermekének.

Viszont mivel bővül a család, érthető, hogy egyenlő gondoskodást szeretne nyújtani minden utódjának, ez viszont a gyakorlatban sajnos sokszor nem valósul meg, hisz a volt feleség felnyel mindent, míg a jelenlegi házasság gyermekei nyomorognak.

2011. márc. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
43%

A kérdés feltevésén én is gondolkodtam....

Felbáborítónak tartom azokat a nőket akik teljesen

elakarják söpörni a múltat..Szánalmasak!

Akkor mi a francnak mentek férjez egy elvált apukához?

Miért nem kerestek teljesen szingli férjet?

2011. márc. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
45%

Ezt csak azok nem érthetik, akik meg még az előző házasságukból okoskodnak. Gondolom kedves kérdező, te is ezek közé tartozol. Vagy még oda sem.


Hát én még házas sem vagyok, de nagyon szar az anyagi helyzetünk. Anyóséknak sok a hitele, és őket kell eltartani.

Látom, hogy én egy új farmert nem tudok megvenni magamnak mert már szakad az mit folyton hordok, és emellett anyósom - akinek tejelünk mint a hülyék, pedig közünk sincs hozzá - fodrászhoz jár, új ruhákat, meg minden izét megvesz amit talál. Hiába kérem a páromat, hogy ne adja nekik folyton a fizetése jó részét, nem lehet lebeszélni róla, pedig mi élünk rosszabbul, hitelek nélkül.

Hát, így meg lehet érteni.

És kész helyzet vagy nem, mindenkinek joga van azzal élni, akivel szeretne. Arról senki sem tehet, hogy a választott pasi hátában ott repül a seprűn a régi boszorkány.

2011. márc. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 A kérdező kommentje:

Nos, ha ez annyira fontos: nem vagyok elvált feleség :-D

Ha érdekes a csaéádi állapotom: az első házasságunkat éljük a férjemmel és saját 2 gyerekünkkel, és egyikünknek sincs máshol még gyerek.


De véleményem azért lehet, ugye? :-)

2011. márc. 3. 17:02
 6/57 anonim ***** válasza:
44%

Kedves 16:56-os!

Ha zavarja az új feleséget a "boszorkány",akkor ne választjon olyen férjet aki már nős is volt...

Keressen teljesen független pasit....

2011. márc. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
57%
Mily felháborító, hogy a volt feleség kér 20% gyerektartást. Az mellékes, hogy teljesen egyedül kell felnevelni a gyereket, vállalni minden anyagi gondot, és elmagyarázni neki, hogy apuka miért nem látogatja sosem. Micsoda szemét mocsok emberek ezek az egyedülálló anyák, hogy nem hagyják a férfit nyugton az új családjával!
2011. márc. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
50%

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:02


Ez részben igaz. Csakhogy anyuka akkor sem szokott lemondani erről a jó bevételről, ha már neki is új családja van.

Így meg nem éppen fair a dolog.

2011. márc. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 A kérdező kommentje:
Attól még hogy új családja van, a gyereklétszám nem csökken, és a gyerek továbbra sem lesz 100%osan az övé.
2011. márc. 3. 17:13
 10/57 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen mindegy, hogy ki házasodott újra, hogy csak az egyik fél, vagy mind kettő. Hogy van e új családja a feleknek, vagy nincsen. Apuka és Anyuka csinált együtt egy gyereket, akiért mind a ketten felelnek. Mind anyagiakban, mind lelkiekben.
2011. márc. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!