Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után hogy tudjuk eladni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Carolinapest kérdése:

Válás után hogy tudjuk eladni közös tulajdonú lakásunkat?

Figyelt kérdés
Elváltam, gyerekemmel kizárólagos lakáshasználatot kaptunk, de költözni szeretnék, mert volt férjem zaklat. Neki nem érdeke hogy eladjuk, mert akkor távol leszünk tőle. Milyen módon lehet belekényszeríteni a volt férjemet a lakásunk eladásába? Kérem segítsenek! Köszönöm szépen!
2011. márc. 7. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
én úgy tudom lehet kérni a bíróságon a közös tulajdon felbontását. vagy valami ilyesmi.
2011. márc. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Ha eladásra nincs esély a lakás fele részét jobb lenne ha kifizetné. Erre kellene rávenni a volt férjedet.
2011. márc. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs pénze kifizetni, hallani sem akar eladásról, mert így a felügyelete alatt állunk, laknia van hol, ezért sajnos ez szóba sem jöhet.
2011. márc. 7. 09:51
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérni kell a bíróságon a vagyonközösség megszüntetését. Ha valamelyik fél hajlandó kifizetni a másikat, akkor megoldódik a kérdés, ha nem akkor x időn belül kötelezik a feleket az eladásra. Ha ez nem sikerül, akkor a bíróság árverezi el, de ez mindkét félnek rossz lesz.
2011. márc. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!