Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Az a problémám, hogy a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

W.János kérdése:

Az a problémám, hogy a feleségemmel két hetente veszekedünk és ha nem teszik neki a válaszom, a nézésem akkor meg is üt. Vajon mit csináljak?

Figyelt kérdés
34 éves apuka vagyok tanácstalan lettem és nem tudom, hogy merre induljak?Házasságban élek és van egy csodás kisfiam akit nagyon szeretek.Hét évvel ezelőtt elköltöztem tőle mert a veszekedést és az ütést már nem tűrtem tovább.A gyermekem akkor hat hónapos és nagyon hiányzott.Akkor egy hónapig nem láthattam a gyereket. Visszamentem hozzá de csak a gyerek miatt.A családtagjai előtt kibeszéli a dolgainkat.Nem járok szórakozni, kocsmázni igaz ha elmentünk együtt valahová ott is kiprovokálta a veszekedést és külön mentünk haza.Mindig azt mondja, hogy önző vagyok, csak magamra gondolok és szálljak magamban.A veszekedés kezdeményezését direkt a gyerek előtt csinálja mert ha visszaválaszolok neki hangosabban akkor a gyerek is azt hallja, hogy én ordítok az anyjával.Válással fenyegetőzik minden veszekedéskor és azzal, hogy a gyereket csak két hetente láthatom majd. Ő szerinte békülés az ha engem hibáztat.Pedig az itthoni munkákban is segítek neki.Igaz én sem vagyok egy szent de már őt semmibe sem nézzem de gyermekemet nagyon szeretem.Tovább nem tudom már tűrni ezt az életet.
2011. márc. 15. 12:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
38%
Üt? miért nem ütsz vissza? Mégiscsak te vagy a kan. Valami olyan helyre ahol nem marad nyoma. A fenyegetésnek meg mérlegeld mennyi vajon a valószínűsége hogy ilyen vadasszony kapja meg a gyereket mint amilyet leírsz.
2011. márc. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Csak a gyerek miatt egy ilyen kapcsolatban lenni neked szenvedés lesz továbbra is. Ha semmiképpen nem lehet már megbeszélni a dolgokat, akkor nem érdemes tovább húzni szerintem. Azt meg, hogy mennyi időre láthatod a gyereket, nem ő fogja eldönteni. Ilyen hozzáállással lehet nem is nála helyezik el.
2011. márc. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
A feleséged az indulatait fékezni nem tudó és akaró vadmacska. Sajnos ebbe a szerepbe /verekedés/ már beleélte magát. Talán azért, mert te végig tűrtél. Ahol nincs szeretet, tisztelet és a tettlegességig fajulnak a dolgok, nem lehet semmi jóra számítani. Én elhagynám és a gyerek láthatásért a végsőkig küzdenék. Ne hagyd magad megfélemlíteni. Eleget tűrtél már eddig is.
2011. márc. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Sajnos a feleségedet nem tudod megváltoztatni, tudatosan alakítja így a dolgokat, tipor rajtad, mert megteheti. Zsarol a gyerekkel.. Hidd el, neki sem jó, ha ilyen légkörben nő fel. A fiad már 7 éves, és nagyon is jól tudja, mi folyik körülötte. Csak a válást tudom javasolni, hiszen a szép szó nem használ. Ha két hetente is láthatod a gyereket, akkor legalább a teljes időt ráfordíthatod, jól érezhetitek magatokat együtt a hárpia feleséged árnyéka nélkül. Pár év múlva a fiú már határozottan látni fogja, milyen az anyja, és milyen az apja.. Ha el akarod kerülni, hogy esetleg ellened fordítsa őt a feleséged, akkor tartsd vele nagyon aktívan a kapcsolatot azokon a napokon is, mikor nem láthatod, e-mailben, telefonon, stb.

Nagyon sajnálom, hogy minden próbálkozásod ellenére sem változott a helyzet, mert ugyebár ehhez két ember kell, és ha a másik nem akarja.. Nagyon biztonságban érzi magát, hiszen a fiú mindenképp nála marad, téged pedig maga mellett tarthat és megalázhat előtte.

Esetleg nem lehet gyakoribb láthatást vagy a teljes felügyeleti jogot kicsikarni? Végül is biztos nem jó pont, ha a feleség üti a férjét..

2011. márc. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Szerintem teljes mértékben igazad van. Már maga az a tény is, hogy feltetted ezt a kérdést itt, azt mutatja, hogy próbálsz megoldást keresni a problémára. Figyelj...nem kell, hogy az én véleményem befolyásoljon, de ha szeretnéd, elmondom...szóval...szerintem neked csak egyetlen egy életed van...nem több, csak EGY, érted ennek a súlyát? Azt kell tennie mindenkinek, amiben megtalálja a boldogságát és élete értelmét. Azok alapján amiket leirtál, te nem leled meg az igazi helyed emelltett a nő mellett. Ott a kisfiad, aki biztos nagyon aranyos lehet:D És látod? Ő már egy boldogságforrást jelent számodra, és adhat értelmet a mindennapoknak. Tehát vigyázz, őt nem szabad elveszitened semmilyen áron! Próbáld meg megbeszélni a feleségeddel a problémát konkrétan, úgy ahogy van: téged zavar h igy viselkedik veled, és kérdezd meg az okát. Légy vele nagyon kedves, és te se kiabálj, mert akkor hatásosabb lesz. Ha mindez nem segit, szerintem nincs miért erőltetni ezt a dolgot, nem vesztegetheted életed éveit mellette. Persze ez csak akkor érvényes, ha tényleg nem sikerül megbeszélni a dolgokat. A gyereked pedig ezzel nem veszted el, csak harcolj, hogy a te jogaid is érvényesüljenek!

Légy erős, és ne add fel...mindenből van kiút, csak légy optimista, és próbáld meg azokat az utakat megtalálni, amelyek igazi boldogságot jelentenek számodra, mert ebben rejlik az élet igazi értelme!

Mégegyszer mondom, nem akarlak semmibe sem belehajszólni...egyszerűen csak gondold át azokat a dolgokat, amiket mondtam.

Sok Boldogságot neked továbbra is! Kitartás!

2011. márc. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Az ütlegelés NEM TOLERÁLHATÓ. Se egyik, se másik féltől. El kell válni. Mondjuk vicces első olvasatra, mert általában a hapik szokták kloffolni az asszonypajtit, de ezek szerint fordított eset is van. Hagyd el.
2011. márc. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Hany eves a gyermek? Egy vagy tobb gyerek van?
2011. márc. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
39%

Amikor az asszony engem azzal akart zsarolni, hogy valik es nem lathatom a gyereket, akkor en csak sajnos csak nagyon csunyan tudtam valaszolni. A valassal semmi gond. Menjen. De a lathatas azert az mas. Azt mondtam, hogy akkor "elaslak". Utana feladom magam, megyek bortonbe, a gyerekek meg intezetbe. Aztan gondokodj el, hogy ki a nyertes ebben a szituban?


Es en meg hoztam egy szabalyt. Az asszonyt(es a gyerekeket is) csak akkor utom meg, he elobb o megutott. Es hala istennek, meg nem kellett semmit visszaadnom.

2011. márc. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

ha nő lennél és a férjed verne akkor kapnád a válaszokat hogy hogy a férjed egy szemét roh@dék állat de érdekes módon ha a nő a hibás akkor rögtön nincsenek ekkora indulatok.


Így bízz ezekben a válaszokban

2011. márc. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Régebben visszaütöttem neki de rájöttem,hogy ezzel nem oldok meg semmit csak súlyosbítok.Tavaly édesapám rákban feküdt a kórházban és mikor bementem hozzá akkor a 2-3 órát töltöttem vele.A feleségem akkor is balhézott velem mert nem hitte el,hogy édesapámnak segítek akkor megmondtam neki hogy,ha nem tetszik akkor váljon el tőlem mert apámhoz akkor is bemegyek.Azóta édesapám meghalt.
2011. márc. 15. 13:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!