Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Létezik, hogy a bank kienged,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy a bank kienged, mint adóstársat, ha a válásunkat kimondták?

Figyelt kérdés
Volt férjem él a közös ingatlanban,de én vagyok az adóstársa,kifizetni nem hajlandó,már megint nem fizeti rendesen az ingatlan hitelt.Félő,hogy az ő felelőtlensége miatt bár listás leszek!Már 3. éve megy ez,elegem van...
2011. márc. 23. 15:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A válás után is adóstárs maradsz, ez alól nem ad mentességet a válás sőt, elvileg a a volt férjed nem tud fizetni, akkor neked kellene.
2011. márc. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Szia.


Először is fel kellene venned a kapcsolatot a bankkal , utánna pedig egy ügyvéddel( de gondolom ez már megtörtént) , szerintem ha nem tudtok egyezni, muszáj lesz bíroságra vinned az ügyet, mert hidd el az ilyen emberek mindenre képesek, és sok álmatlan éjszakát okoznak!

beszéltetek már erről egymással?

2011. márc. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
De úgy ahogy az első író írta, ha ő nem fizet, neked kellene!! Én a helyedben lepuffantanám . Én ugyanebben vagyok és jót röhög rajtam, de nem tudok semmit tenni. Kell egy jó ügyvéd , az biztos!!
2011. márc. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

A bíróságon annak idején megbeszéltük,hogy 2 éve lesz,hogy engem kifizessen,de ez már letelt régen.Eladni nem engedi és a pénzem is a levegőben.Ráadásul az utóbbi időben többször volt felszólító levél,hogy nincsen fizetve a ház x nap,vagy bár lista,már valami factorinál volt az ügy.

Nem akarok az ő kicsinyes bosszúja miatt báros lenni.Neki már mindegy,ezt mondta,ő már az, egy másik hitel miatt...

2011. márc. 23. 16:03
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi is ugyanebben a helyzetben vagyunk.

Nem sok mindent lehet tenni sajnos.

Örülj, hogy eddig még semmit nem fizettettek veled.

2011. márc. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

A vége nehogy az legyen, mint nálunk, hogy a volt feleséggel vett ház miatt most férjem fizetéséből vonják a hitelt letiltással, mivel a feleség nem dolgozik, így nincs miből vonni.

Az adóstárs is adós.

2011. márc. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Igen,természetesen túl vagyunk már sok-sok beszélgetésen...

Bankos srác mondta,hogy írjak a bankhoz levelet és mellékeljem a válási papírokat.

De ez HIHETETLEN!

Azt is mondta,hogy kötelezni fogja exet a bank,hogy vigyen helyettem másik adóstársat,de ez is hülyeség,mert nem lesz senki,aki bevállalná ezt.

És most komolyan,ha viszem a válási papírokat,azonnal kienged a bank?

Szerintem itt van valami buktató...,vagy nem tudom.

Részletekbe nem ment a srác,azt mondta menjek be személyesen a bankba,de ezt csak jövő héten tudom megtenni,mert nem biztos,hogy a héten bejutok.Az a szerencsém,hogy gyeden vagyok.Viszont sajnos örököltem egy házat,erre is terhelhet a bank,ha jól tudom...annyira ideges vagyok és tanácstalan.

2011. márc. 23. 16:09
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Bíróságon kérd a közös tulajdon megszüntetését
2011. márc. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Szerintem se hagyd a dolgot, vidd bíróságra az ügyet! Már meg kellett volna kapnod a részed! Ne hagyd elúszni, mert akkor csak ez lesz a dologból.

Szerintem sem engedik el a válás miatt Neked az adósságot, mivel kettőtöké, ketten feleltek érte.

De járj a pénzed után!

2011. márc. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Írhatsz bármit a banknak, vihetsz bármilyen papírt, ha helyetted nem száll be egy MÁSIK megbízható adóstárs soha az életben nem fognak elengedni. Pláne nem úgy, hogy a fő adós rosszul fizet.
2011. márc. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!