Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szeretnék elválni a férjemtől....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék elválni a férjemtől. Két gyerekem van, de attól félek, hogy a kevés fizetésem mellett anyagi gondjaim lennének. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 25. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Pénz miatt senkivel ne maradj együtt, az se neked, se neki és főleg a gyerekeknek nem jó. (Kivéve, ha meg akartok és tudtok állapodni egy "egymás mellett élésben", ahol mindenki nyugodtan veszekedés nélkül élheti a saját életét a gyerekeket együtt nevelve)

Menj el egy ügyvédhez és kérdezz rá pontosan a lehetőségeidre.

2009. febr. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

A gyermektartás két gyermekre 40%, persze ez csak akkor ok, ha nem fekete a jövedelem.

Ezzel kalkulálhatsz.

2009. febr. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Menjel el ugyvedhez, segit abban, hogy tisztaban legyel mi jar neked valas eseten. Addig ne szolj a ferjednek.

Ha anyagi okok lennenek ugy gondolod, akkor probalj maradni, hiszen tudod akkor azert lennel mindig ideges, mert nem lenne penzed. Ket gyerekkel egyedul nagyon-nagyon nehez, rengeteg koltseg, plane ha apuka 20000 Ft-ot fizet pl. gyerektartaskent (mint sok apa) Szoval jarj utana elobb, hogyan jonnel ki anyagilag!

2009. febr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Lehet kérni az Önkormányzattól rendszeres gyermekvédelmi támogatást is, meg úgy tudom 3 havonta egyszeri segélyt, lakhatási támogatást, fűtéstámogatást.... családsegítőt ha megkérdezed, elmondják Neked. Az egyedülálló szülőknek járó családi pótlék ugyan nem sokkal több, mintha egyben van a család, de akkor azt is Te fogod kapni, és az is közel 30 rugó, meg még ott lesz a gyerektartás. Szóval ezeket ha összeadod, nem is biztos, hogy éheznétek....

Csak anyagiak miatt ne maradj benne egy rossz házasságban, a Te lelked is megsínyli, és ezáltal a gyerekeké is. Arról nem is beszélve, később még találkozhatsz egy rendes pasival, aki úgy is szeretni fog, hogy már van két gyermeked.

2009. febr. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Ezt úgy szeretem...a többség válik a férjétől,közben anyagi gondjaik vannak,de nem is tudja hogy ott hagyja e a párját,mert akkor nem élne meg,de vele már nem szeretne lenni,így az a legjobb megoldás,hogy a gyerekek által mindent lenyúzni az apa bőréről.

szánalmas!!!

2009. febr. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

17:48-as

Te baromira nem tudod mit jelent egyedül maradni két gyerekkel, de egy rossz kapcsolatban sem akarod tönkretenni magad!

Baromira nem erről szól!

A kérdező sem arról beszélt, hogy hogyan húzhatná le a legjobban a férjét, hanem azon aggódik, hogyan tudja felnevelni a gyerekeit, mert ahhoz bizony nem is kevés pénz kell.

Szóval akkor ítélkezz, ha már tudod, hogy mitől döglik a légy oké?

2009. febr. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Talán a 17 48 asnak van némi tapasztalata is ilyen téren...De hát a nők mindig hibátlanok!
2009. febr. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

17:48-as vagyok!

Én ezzel nem akartam lehurrogni senkit. Csak esetleg meg sem fordul a hölgy fejében hogy talán mi lenne ha megpróbálnánk helyretenni a kapcsolatot és nem kellene az anyagi gondokon aggódni.

Nem akartam én ezzel semmi rosszat. És igen van némi tapasztalatom. A párom előző kapcsolatából van egy kislánya. És ő is inkább lenyúzná a bőrt rólunk,minthogy akkor gondolkodott volna egy kicsit,hogy milyen lesz egyedül.

2009. febr. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!