Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért csinálja ezt az ex?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt az ex?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A párom exe szerintem eldöntötte hogy kikészít, olyan dolgokat tesz, ami abnormális!! Mit tegyek? A 6 éves gyerekét arra tanítja hogy ha jön hozzánk, rugdossa és verje az én 8 hónapos babámat, nem merem már őket egyedül hagyni!! Utál engem meg a picit is, mert ezt hallja otthon, mindegy most ki mit gondol, én azért szeretem a gyereket, de az anyukája nem rendes:( Mit tegyek ha egyszer ellenünk beszél? Nekem az anyjával sincs bajom, miért lenne, de miért ellenségeskedik?? Lehet még szereti a páromat?? Kérlek normális hozzászólásokat írjatok, nem miattam váltak, más oka volt.

Köszi :)


2011. márc. 28. 10:28
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%

Hát én biztos pofánvágnám.

De mit szól ehhez a párod? Miért nem beszéltek vele?

2011. márc. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%

Féltékeny.

Nálunk is állandó harc van a gyerekkel, én sem merem egyedül hagyni őket.

Próbálj kedves lenni a gyerekhez, 6 éves még nem annyira könnyen irányítható az ex által.

2011. márc. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
69%

Hát én hátad fordítanék nekik a saját gyerekemmel együtt, és új életet kezdenék valahol, ahová nem tudnak utánnam jönni.


Ha normális életet akarsz még ebben az életben akkor ezt kell tenned, vagy boldogtalan leszel amíg csak élsz.

Ezek úgysem fognak megváltozni, egy idő után nem változik semmi csak rosszabb lesz.

2011. márc. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
70%

Ha szereti a párodat még, akkor betegesen féltékeny.

Ha már nem szereti, akkor betegeen bosszúálló.


A férjednek kellene leállítani (bármilyen eszközzel), mielőtt nagyobb baj lesz! Ilyen eltorzult elmével bármire képes lesz egy idő után.

2011. márc. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
74%

Én otthagynám, ha a párom nem állna mellém.

Elvégre a közös gyerekünket bántja az ővé és ebből még nagyobb baj is lehet.

Fiú vagy lány a 6 éves?

2011. márc. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Hogy pofán vágnám-e?? Hú, hát az nem kifejezés!!! De tudjátok miért nem lehet?? Mert akkor hetegi nem adja oda a gyereket láthatásra, kitalálja hogy beteg. Csak akkor viselkedik rendesen, ha a párom bólogat és ugrál neki...A gyámügyre nem megy el, mert szerinte jobb a békesség..én viszont így kikészülök..most mondjátok meg őőőőőaszintén: Én vagyok nem megértő, vagy ezt tényleg nem lehet sokáig bírni idegekkel? Arra gondolok hogy velem van a baj, tudjátok szülési depi, stb... de én már a nőre gondolok reggel-este, hogy egyet csettint a párom ugrik..
2011. márc. 28. 10:41
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a párodnak kell lerendeznie az exével, ha nem teszi hagyd ott.
2011. márc. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
73%

"A 6 éves gyerekét arra tanítja hogy ha jön hozzánk, rugdossa és verje az én 8 hónapos babámat, nem merem már őket egyedül hagyni!! Utál engem meg a picit is, mert ezt hallja otthon"


Ezeket te honnan veszed? Hallottad a saját füleddel,mikor ezt mondta a fiának? Nem lenne meglepő,ha a 6 éves gyerek féltékeny lenne a mostohatestvérére és ezt így fejezné ki,hogy veri.Ez még édes testvéreknél is előfordulhat,ha a szülő nem kezeli megfelelően.Az apa felelőssége,hogy nevelje a saját gyerekét és megtanítsa neki,hogy szeretni kell a tesót.Éreztessétek,hogy nincs háttérbe szorítva és foglalkozzatok vele eleget,csináljatok közös programokat a kicsivel és vele. Nem kell a felelősséget átpasszolni az exre,hogy csak ő tehet róla,hogy ilyen a gyerek.Azért van apja,hogy nevelje és szeresse ő is.

2011. márc. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
kislány, és nagyon az anyját látom benne, olyan nehéz szeretni vkit aki élvezettel veri a kisbabádat, ez nagyon nehéz. De a páromat is nagyon szeretem, aszem beleőrülnék ha szétmennénk, de félek ez lesz a vége..
2011. márc. 28. 10:43
 10/41 anonim ***** válasza:
66%
Igen,ez a Párod dolga lenne,és beszélni kéne a gyermekkel is,hogy fogja vissza magát,én nem hagynám,az tuti,hogy így viselkedjen egy 8 hónapossal. Beszélj a pároddal! Biztos tesz ellene,mert az ő másik gyermekét bántja. :( És szerintem is féltékeny,nem hinném,hogy szereti a párodat,inkább csak irigyli a boldogságot,lehet ő nem az!
2011. márc. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!