Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Meg akarok halni, nem bírom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akarok halni, nem bírom ezt az egészet tovább. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Nem bírom... kész vagyok... Elegem van az egészből... Szüleim nem a természetes úton válnak. Apám 67 éves anyám negyven körüli. Nagyszüleimmel élek együtt akik szintén 67 évese. Anyám egy nő miatt megy el minden hétvégén. Nagyszüleim majd megvesznek idegességükben. Nagyapám már majdnem a föld alá kívánja anyámat, mert teljesen kész van. Anyámnak az lenne a legnagyobb dolog amit tehetek érte hogy megismerem azt a nőt, természetesen nem akarom és ezt nem akarja felfogni. Én már kész vagyok. A sulitársaim mindig csesztetnek hogy miért vagyok állandóan szomorú... Persze ha elmondanám nem fognák fel, még éretlenek ehhez. Húsvét van. Anyám ezen a hétvégén is elment.. Nagyon hiányzik szeretném ha velem lenne. Apámat nem láttam még sírni de a húsvéton most már nem tudta visszatartani. Pénzügyileg le vagyunk égve. Anyám nélkül nem tudnánk a számlákat fizetni. Aki tud valamit azzal kapcsolatban hogy egy 14 éves fiúnak mit lehetne tennie ilyenkor annak a válaszát köszönöm .... :/
2011. ápr. 23. 21:24
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
Sajnos nem tudok okos tanácsot adni...De annyit fontosnak tartok elmondani, hogy Édesapádat támogasd, mert neki is nagy szeretetre van szüksége, Veled együtt!
2011. ápr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
30%

Először is nem nyávogni, meg öngyilkossággal fenyegetőzni itt, mert az semmi más, csak szánalmas.

Egyébként pedig egyelőre a legfontosabb a tanulás, érettségid mindenképp legyen meg, ha tudsz emellett munkát vállalni, akkor tedd meg, attól függ, hogy hol élsz, de nagyobb városokban jó kis munkákat lehet találni. Abba, hogy anyukád mit csinál sem jogod, sem lehetőséged nincs beleszólni, amint látom, állj apukád mellett, nyilván neki a legszarabb, mert nem csak a szerelmét veszti el, hanem a férfiasságát is, megalázó lehet a tudat, hogy az asszony helyette egy nőt választott. Emellett pedig még idős is, légy vele amíg tudsz, szeresd. Anyukáddal pedig próbálj meg programokat szervezni, ha pedig lemondja, akkor mondd el neki, hogy ez neked fáj, de ne vádaskodj, mert mind mondtam, ahhoz nincs jogod.

2011. ápr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Semmi okosat nem tudok neked írni, de együttérzésem:( Biztosan pocsék érzés, főleg ilyenkor, ünnep táján.


Azt azért remélem, hogy nem komolyan írtad, csak elkeseredésedben, hogy meg akarsz halni. Hidd el, még gondolni sem érdemes erre, idővel minden elrendeződik, és magad ezt fogod érezni.

2011. ápr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
öhmm... lehet haszontalannak tűnik tanácsom. próbálj meg jól tanulni, hogy vidd valamire, és menj oda a nagyszüleidhez, apádhoz, anyádhoz, ha nem is szoktál, hogy ne aggódjanak, te megetszel midnent hogy ne legyen gáz, egy puszi, szeretlek és kész. meg kell próbálni, de ahogy gondolom a családodban nem szokás ez a puszi szeretlek összeállítás, nálunk se :D de ne légy magad alatt ha lehet, fel a fejjel, hallgass zenét ha úgy jobb, nekem sokat segített, egy ideig sátánista zenéket hallgattam, de nem ajánlom mert egy idő után visz lefele a lejtőn, szépen lassan akár még öngyilkosságba is... de sok siejkrt kívánok midnen esetre is, és ahol csal lehet próbáld meg segíteni őket, hogy lássák a szándékot, és megkönnyebbüljenek, hogy egy ilyen segítőkész fiuk van, jól fog nekik esni
2011. ápr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%
Először is ne szenved a felnőttek ostoba "játékai" miatt! Tervezd el az életed, mit hogyan fogsz tenni, hogy eljuss az általad megálmodott felnőtt korba. Aztán cseleked eszerint, és ne rágd magad olyasmi miatt, ami valójában nem is a te problémád, hanem a szüleidé. Ők, gondolom szeretnek téged. Ezen kívül, hogy kibe szerelmesek, már nem téged érint.
2011. ápr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igyekszem... legjobb megoldásnak tűnik, de nagyon nehéz... sajnos nincs tesóm, suliban az utóbbi időben nem nagyon kedvelnek ezért a gondolataimat nem tom megosztani olyanokkal akik megértenek.... De nagyon köszönöm a bízztatást ez jól esett
2011. ápr. 23. 21:50
 7/19 A kérdező kommentje:
Már meg van mit akarok csinálni :) Vasútnál akarok dolgozni, és emiatt nagyon sokszor megyek ki apámmal vasutat fotózni... Ez is egy program és talán egyszerűbb lesz ha a hobbimmal foglalkozom
2011. ápr. 23. 21:53
 8/19 anonim ***** válasza:
Tudod,van úgy,hogy az ember semmi okosat nem tud mondani.A te történetedben úgy tűnik mindenki áldozat.Még talán anyukád is.Az esete ahhoz a jelenséghez hasonlítható,mikor a szellem kiszabadul a palackból.Bizonyára nem akar,nem tud élete végéig elfojtott ösztönökkel élni.Próbáld őt is megérteni!Szerintem egy idő után a család mellett dönt.Édesapádra és a nagyszüleidre vigyázz!Van úgy,hogy az embernek hamar föl kell nőni.Légy erős,és fogadd el a helyzetet!Légy támasza Édesapádnak,és ne ítélkezz,hidd el,nekik sem könnyű.
2011. ápr. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
4%
2011. ápr. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Anyukámra nem haragszom... 14 éve egyfolytában dolgozik és nagyszüleim az ő generációjukat akarták beléje nevelni... és nekem is... előzetes engedély nélkül nem mehedtünk el spontán kirándulni stb... de remélem megoldódik.. én úgy ismertem meg anyát hogy nem hagyna itt minket... eddigi hülyeségeinél bevallotta hogy hülyeség volt és visszajött... de nem tudom ez valahogy más
2011. ápr. 23. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!