Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után mennyi idő kellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után mennyi idő kellett mire új életet tudtál kezdeni (új párod lett)?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 00:51
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
2 év után próbálkoztam először, de nem működött. Újabb 4 év elteltével talált rám a szerelem, ami azóta is tart!!!
2011. máj. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Másfél éve váltam el. Nincs új párom, és nagyon nem is látom rózsaszínben az életem, párkeresés terén. Én már vágynék egy újabb kapcsolatra, de nincs jelentkező. Én meg nem fogok pasivadászatra indulni. Néhány alkalommal elmentünk a barátnőimmel szórakozóhelyekre és teljesen kiábrándultam. A pasik nagy százaléka vagy a 18 éves csajokat fűzte, vagy egyéjszakás ágybabújós kapcsira gondolt, mert a házassága nagyon megromlott...

40 éves vagyok, normálisan élek, eltartom magam és a gyerekeimet, és szépen lassacskán beletörődök, hogy ez nem is fog már változni.

2011. máj. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az első válásom után 3 hónapra ismertem meg a következő férjemet. A második válásom idején már együtt voltam 1 éve a mostani párommal. (2 éve külön éltünk már a második férjemmel).


Nekem így hozta a sors, nem akartam új kapcsolatot egy darabig, de örülök hogy így alakult.

2011. máj. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem ez az első házasságom, de a férjemnek a második. A jogi lezárás után 1-2 héttel ismerkedtünk meg, de maga a folyamat (különélés, próbálkozások, toldozás-foltozás) már jó 1-2 éve tartott.

A válást, bár ő kezdeményezte és szinte menekült, lassan dolgozta fel. Ebbe belejátszott az ex rátelepedése, érzelmi zsarolása, illetve az, hogy hirtelen nem tudott mit kezdeni az egyedülálló élettel.

Nekem is rezgett a léc számos alkalommal. Volt, amikor már nagyon gondolkodtam, hogy én vagyok-e a marha, hogy már sokadik hónapja házi pszichológusként boncolgatom vele a "hogyan kezeljük az exet és a válást", de végül túljutott rajta.

Utólag azt mondom, hogy megijedt az új életétől és bizonytalan volt, idő kellett, amíg magára talál. Akkor már én is nagyobb szerepet kaptam az életében.

Lekopogom, az ex is megunta, hogy őt/minket csesztessen, úgyhogy egy ideje béke és nyugi van :)

2011. máj. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A válóper beadása és elköltözés után 1 hét múlva már volt. Azóta boldogan élünk együtt.
2011. máj. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát, mi egy éve külön élünk, 5 hónapja váltunk el, de egyenlőre nem nagyon gondolkodom komoly kapcsolatban. Nagyon megviselt a jogi procedúra, a láthatások, és még mindig a bíróságra kell járnom a rosszul lejegyzett megegyezés miatt. Szóval egy darabig még nem hiszem, hogy szeretnék mást, nem lőcsölném senki nyakába a nyomorom...
2011. máj. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!