Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyibe kerül egy válóperes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül egy válóperes ügyvéd?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 10:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Minek kell?
2011. máj. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttünk a férjemmel, hogy elválunk. A gyerekelhelyezésben nem tudunk megegyezni, a férjem meg is említette, hogy ügyvédet fog fogadni, mert a gyerekeket ő szeretné nevelni. Gondolom jobban járok, ha én is kérek ügyvédi segítséget, sajnos Magyarországon a pénz beszél és semmiképp nem szeretném, ha nála lennének a gyerekek. (este jár haza, a hobbija a minden, család az utolsó helyen volt mindig is)
2011. máj. 24. 10:40
 3/14 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem eszik olyan forrón a kását. A magyar törvények anyapártiak, nagyon súlyos indok kell ahhoz, hogy ne az anyánál helyezzék el a kiskorú gyermeket. (pl. ha alkoholista vagy, bizonyítottan bántalmazod a gyermekeket stb.)


van egy ismerősöm, nagyon gazdag, elvált a feleségétől, magának akarta a két gyereket, de nem nyert, hiába volt a sok pénz és a legjobb ügyvéd.

2011. máj. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
11:25-nek! Köszi! Nem állok túl jól anyagilag, bezzeg a férjem... Remélem nem lesz semmi gond.
2011. máj. 24. 11:28
 5/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Első lépésként menj be a helyi bíróságra, ott minden héten van ingyenes panasznap. Mondd el a gondod és ott majd megmondják merre indulj!
2011. máj. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi Első! Épp mára van időpontom a családsegítő ügyvédjéhez.
2011. máj. 24. 11:59
 7/14 anonim ***** válasza:
Megpróbálok konkrétumot írni. 2006-ban... Nekem kb. 100 ezerbe került, néhány részletben fizettem. Lakhelyemhez közel kerestem ügyvédet, ennél még jóval drágábbak voltak. Az ex férjemnek kb. 40-50 ezer lehetett, nekik valami ismerős volt.
2011. máj. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Mr Jones válasza:

Helló, én is most válok éppen. Az ügyvédem az ismerősöm ismerőse, tehát csak fél ismerős. A díja egyszeri 50e HUF, plusz tárgyalásonként 10e HUF. A családsegítős ingyenes ügyvédhez el lehet menni, de ha nem akarsz veszíteni, érdemes fizetni egy "rendes" szakembernek.

Sok szerencsét!

37/F

2011. máj. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát!

Mr Jones! Neked is sok szerencsét!

2011. máj. 26. 15:08
 10/14 anonim ***** válasza:
Az enyém egy sima válás lebonyolításáért 200.000-et kért.
2011. máj. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!