Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás esetén mi az az eset,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás esetén mi az az eset, amikor nem az anyának ítélik a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Ha az anyának nincs saját lakása, de van hol lakni (szülők), viszont az apának van lakása, ugye ez nem ok arra, hogy az apának ítéljék a gyerekeket?
2011. júl. 29. 07:43
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem ok.
2011. júl. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Akkor nem itélik az anyának, ha veszélyezteti a gyereket, azaz drogos, alkoholista, prosti, vagy ha a gyerek kimondottan az apához akar kerülni.
2011. júl. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Szia!

Alkoholizmus, drogfüggőség, kiskorú veszélyeztetésének gyanúja. Ezek lehetnek az okai annak, ha nem az anyának ítélik a gyerekeket.

A saját lakás nem feltétel ilyenkor, a lényeg az, hogy legyen hol lakni.

2011. júl. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Emiatt még nem fogják az apának ítélni.

Ha a gyerek életét nem veszélyezteted, (drog, alkohol és az utcára kerülés esélye) akkor a tied marad.

2011. júl. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Anyaközpontú a jog. No problem.
2011. júl. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Ja kivéve amikor az anya lemond ott a bíróság előtt a gyerekeiről, és azt nyilatkozza, hogy az apával legyenek. Ilyen is van, én vagyok az élő példa mint apuka...
2011. júl. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Utolsó voltam...bocs hogy nem a kérdésre válaszoltam. Szóval ne problémázz ezen, ez nem ok, valóban anyaközpontú a dolog.
2011. júl. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez még nem ok, de, ha az apának jobbak az életkörülményei más téren is, az már lehet ok.
2011. júl. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!