Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akarnátok-e kapcsolatot egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarnátok-e kapcsolatot egy egyedülálló 3 gyermekes nővel?

Figyelt kérdés
Elsősorban 30-40 év körüli férfiak válaszának örülnék... sajnos lehet. Jelenleg erősen dolgozunk a házasságunk megmentésén, de azért foglalkoztat ez a kérdés is. Lehet esélyem 3 gyermekkel egy esetleges válás után? (Most nyilván nem kell taglalni mindenféle külsőséget, csak az elv érdekelne)Köszönöm előre is a válaszokat...
2011. szept. 8. 11:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem vagyok ugyan 30-40 év körüli férfi, de azért írok, hátha segítek. Egy ismerősünk (kb. 40 éves férfi) most jött össze egy 3 gyermekes elvált anyukával, és már egy hónap után össze is költöztek és nagyon szeretik egymást! Szóval esélyed mindenképp van. De azért remélem sikerül megmenteni a házasságotokat!
2011. szept. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
Nkem csak egy gyerekem van, de így sem nagyon tolonganak a pasik. De gondolom ez is szerencse kérdése, van olyan barátnőm, akinek szintén 3 gyerek van, nem is egy hétszépség, mégis elvette nemrég egy milliomos pasi.
2011. szept. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
33%
Ha semmi más vélemény nem érdekel, akkor a válasz: van esély, de nem túl nagy.
2011. szept. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%

Én biztos, hogy nem, de egy szintén elvált családos férfival minden esélyed megvan a boldogságra.


30F

2011. szept. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
Talán. Én 39 vagyok, 25 éves voltam, amikor egy kétgyermekes anyával volt egy kapcsolatom, de ott pont a gyerekek miatt nem ment és kiléptem belőle. Akkor nagyon fiatal voltam. Mai eszemmel, ha magamra maradnék? Alapvetően nem tartom túl jó ötletnek (magamra nézve, önzőn), hogy gyermekes anyával kezdjek, de ki tudja mit hozna egy szerelem? :)
2011. szept. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem nem ennyin múlik. Nő vagyok ugyan, de van az ismijeim közt olyan 26 éves férfi, aki egy 34 éves gyerekes anyukával él, nagyonnagy boldogságban. Szóval mindenkinek megvan a párja, a gyerek már csak extra:) Ha rossz ez a házasság, ne félj változtatni, mert még 4-5 év, és teljesen felőrlöd magad, idegbeteg leszel, és ezt a gyerekek is megsínylik majd.
2011. szept. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%

Részemről miért ne? Mármint nem kizáró ok. Nagyon kevés olyan ok van, ami valóban kizáró, ezek általában úgy is csak hosszabb együttélés, elmélyült intimitás után derülnek ki. (Sajnos?)


43/F

2011. szept. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Én is 3gyerekes elvált nő voltam!És nehezen ment,de megtaláltam mégis a páromat,aki 3gyerekkel is elfogadott pedig neki egy sem volt.Mindketten 35 fölött voltunk a megismerkedésünkkor.Azóta összeházasodtunk,most várjuk a második közös babánkat.Nagyon nehéz,de azért nem lehetetlen!!De még egyedül is jobb a gyerekeket nevelni,mint idegileg tönkremenni nekik és neked is!!!
2011. szept. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Én 42 éves férfi vagyok, és én el tudnék fogadni páromnak egy háromgyerekes nőt is, ha nem csak a gyerekeinek akar élni, hanem a párjának is.

Lényeg, hogy legyen kedves, tudjon szeretni, ne utasítsa el a férfi közeledését és ne az anyagiak miatt keressen párt. Az olyan nőket nem akarják a férfiak, akik csak azt nézik bennük, hogy ő majd hogyan tud minket eltartani.

Válás után már másként gondolkodik az ember, nagyon sok idő kell bizonyos dolgok olyan szinten való elfogadásához, ami az első házasságban természetes volt.

Szóval nem a gyerek a gond elsősorban.

2011. szept. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

anyukám 27 évesen maradt egyedül 3 kisgyerekkel. és a válás után összejöttek apával minden gond nélkül én lettem a 4. gyerek. 30 éve együtt vannak. Nem mondom hogy nem voltak konfliktusok de miután én is megszülettem anyukám látta hogy milyen jó apa az apám mert nem tett különbséget köztünk. A bátyáimnak már vannak gyerekei akik imádják a papát és nem foglalkoznak vele hogy nem egy a vezeték nevük. Az egyik rengeteget van a papával, jobban szereti mint a másik rendes papát.

Szerintem lehet társat találni, anyukámnak sokan csapták a szelet 3 gyerek ellenére is. Lehet azért mert válás után nem akart kapcsolatot, de mégis lett.

Szóval lehet. Anyósomnak 3 gyereke van a kicsitől a nagyig és jönnek mennek a pasik az életében. Mindig talál egy szerencsétlent akihez odaköltözik és jól lenyúlja.

Szóval ne temesd el magad.

2011. szept. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!