Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyámhatósági felülvizsgálat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyámhatósági felülvizsgálat?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nem válltam el, mert nem is voltam házas. De van mostmár egy 11 éves gyermekem akinek apukája vagyok. Kezdetektől fogva gyerektartást fizetek ami a fizetésem x %-a. Ez kb.40ezer forinttal indult most pedig 60 felett járok már elég régóta. Mostanáig nem volt gond az anyukával, szépen nevelgette a közös gyermekünket, de valami megváltozott. Ezidáig az anyukájával élt élettársával, akivel közösen nevlelnek még egy közös lurkót is. Összevesztek az anyukájukkal és most saját házat vettek. Gyakorlatilag a fizetésük kb.140. 000 ft ebből fizetik a lakás törlesztést a kocsit (60. 000Ft) és még állítólag meg is élnek. Az ex-el közös gyermekem rongyos ruháka jár, nincs törödve a lurkóval. A kérdésem is ezzel kapcsolatos. Mit tudok én tenni? Becsületesen fizetek nagyon sok pénzt, számonkérhetem, hogy hová költi el a pénzt? Kérhetek gyámügyes vizsgálatot hogyan, miből élnek? Megvizsgáltathatom valakivel, hogy miből élnek? Kérhetem adott esetben a bíróságon a nállam történő elhelyezést? Köszönöm a segítséget előre is. Üdv. Oki.
2011. okt. 9. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kérheted a gyámhivatalnál.
2011. okt. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nem azzal van baj, hogy fizetek, mielőtt valaki félreérti. Hanem az a problémám, hogy abból a sok pénzből nem jut a gyereknek semmire... Felélík a pénzt és a gyerkőcnek meg nem vesznek ruhát.
2011. okt. 9. 11:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Kérhetsz elszámolást is és kérheted a gyerek nálad való elhelyezését is,de azt csak pénzhiány miatt nem valószínű,hogy megitélik. Elvileg 12 éves kortól döntheti el a gyerek hogy hol szeretne élni,de 11 évesen is megfogják kérdezni.
2011. okt. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Előbb az anyukával próbálnék szépen beszélni. Ha nem megy, akkor megkérdezném a gyámügyet.
2011. okt. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen,kérhetsz és tedd is meg!!!
2011. okt. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Konkrétan mi az amit kérhetek? Hívjam fel a gyámhatóságot, hogy vizsgálják meg miből élnek? Vagy azt, hogy ová teszi el a gyerekem pénzét? Köszi a választ.
2011. okt. 9. 12:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyámhatóságnál érdeklődj első körben.
2011. okt. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a gyerek anyjával beszéltél? Ő mit mondott?
2011. okt. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!